رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 30 رای

میراث

نویسنده:
مترجم:
کاظم انصاری
✔️ میراث نام یک کتاب ادبی است که توسط ماکسیم گورکی، نویسندهٔ اهل روسیه نوشته شده‌است. این کتاب یکی از آثار ادبی برجستهٔ جهان است. بدون تردید گورکی یکی از نویسندگان بزرگ جهان است. او با نوشته‌های خود سبک جدیدی به نام ادبیات رئالیستی سوسیالیستی را به وجود آورد. نوشته‌های انقلابی ماکسیم گورکی و دیگر نویسندگانی که او را همراهی می‌کردند، پایه گذار نویسندگی انقلابی در روسیه شد و در آگاهی مردم و روشن کردن اذهان عموم در مبارزه علیه فقر، بی‌سوادی و بی‌عدالتی‌های اجتماعی نقشی بنیادی داشت. بیشتر شهرت گورکی به تجسم زندگی مردم عادی و رنجدیده در داستان‌هایش برمی‌گردد.

از متن کتاب:
شصت سال پیش، هنگامی که هنوز در ولگا با سرعت تصورناپذیری میلیون‌ها ثروت به دست می‌آمد، ایگنات گارده‌یف در یکی از کشتی‌های باری تاجر ثروتمندی به نام زایف به سمت بازرس خدمت می‌کرد. او مردی نیرومند و خوش سیما بود. ظاهری جذاب و گیرنده داشت، نادان و احمق هم نبود، یکی از آن مردمانی به شمار می‌رفت که همیشه و در هر کار بخت و اقبال یار و یاور ایشان است. اما نه از این جهت که ایشان با استعداد و پشتکاردار و زحمت کشند، بلکه بیشتر از این سبب که چون صاحب قدرت عظیم هستند، در وصول به هدف‌های خویش نمی‌دانند، حتی نمی‌توانند، در اطراف انتخاب وسایل کار خود بیندیشند و تعمث و تفکر کنند...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
آپلود شده توسط: mtabrizi
۱۳۹۵/۰۶/۲۸
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
342
فرمت:
PDF
حق نشر:
جامی
ویرایش

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی میراث

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل