رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
اژدهای دریایی
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 25 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 25 رای
✔️ ژول ورن داستان را چنین آغاز می کند:
در یکی از روزهای سرد ماه نوامبر سال 1863 سواحل بندر لوهاور با هوای سردی که از شمال می وزید در سکوت سردی به سر می برد. بعدازظهر همان روز، هوای مطبوع جای خود را به هوای سرد شمال بخشیده بود. این بندر به منزله دری محسوب میشد که فرانسه را با دیگر مناطق جهان مرتبط می ساخت. به غیر از چندین کشتی بادبانی یا بخاری که به کناره اسکله بسته شده و یا قایق های کوچک ماهیگیری که روی شن های ساحل افتاده بود، چیز دیگری به چشم نمی خورد. سد ساحل تقریبا متمایل به شمال غربی و در آن امتداد کشیده شده بود. روی سد، در آن دوردستها دو نفر باهم صحبت می کردند و از برخورد آنها معلوم میشد که باهم دوستی و رفاقت دیرینه ای دارند.
- آهای ناخدا بورکارت، امروز به دریا خواهید رفت؟
- نه آقای برونل... می ترسم. نه امروز و نه در طول این هفته، قصد ندارم به دریا بروم...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
edrishoseini
edrishoseini
1395/04/02

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی اژدهای دریایی

تعداد دیدگاه‌ها:
2
رمان "اژدهای دریایی" با نام انگلیسی "The Sea Serpent: The Yarns of Jean Marie Cabidoulin" یکی از داستانهای زیبای ژول ورن می باشد. ژول ورن در این داستان، در واقع به مبارزه با خرافات و شایعات بی اساس می پردازد.
اژدهای دریایی
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک