Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

معمای ساعت

معمای ساعت

نویسنده:
ماجرای دیگری از سری ماجراهای سه پسری که اسم خودشان را سه کارآگاه گذاشته‌اند. این بار یک ساعت خیلی عجیب که صدای جیغ آدمیزاد از آن بلند می‌شود، سه کارآگاه را به طرف شبکه پیچیده‌ای از هیجانات و رازها و سرنخ‌ها سوق می‌دهد. حتما پیش از این با سه کارآگاه آشنا شده‌اید و می‌دانید که این سفر، ژوپیتر جونز، باب اندروز و پیتر کرانشاو هر سه اهل راکی بیچ کالیفرنیا هستند. راکی بیچ شهر کوچکی است در سواحل اقیانوس آرام و نزدیکی‌های هالیوود. با وجود این، اگر اولین بار است که با این سه نفر آشنا می‌شوید، بد نیست بدانید که سه کارآگاه، کاروان کوچکی را که ماهرانه در حیاط سمساری جونز مخفی بود، به ستاد مرکزی‌شان تبدیل کرده‌اند. این کهنه فروشی عجیب متعلق به عمو و زن عموی ژوپیتر است و هر سه نفر، موقعی که گرفتار تحقیقات نیستند، برای اینکه پول تو جیبی هر چند مختصری داشته باشند، آنجا کار می‌کنند.
فکر می‌کنم همین آشنایی کوتاه شما با سه کارآگاه کافی باشد. بهتر است برویم سراغ داستان. الان است که صدای جیغ ساعت بلند شود!

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌ : کتابهای هرمس، کتابهای کیمیا‏‫، ۱۳۸۴.‬

» کتابناکهای مرتبط:
جوانی
قصر سن پل - جلد اول
داستان دو شهر (قسمت اول)

نسخه ها
4.4 / 5
با 15 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۵/۰۴/۲۹


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You