رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
مگره و شاهدان خاموش
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 4 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 4 رای
✔️ سربازرس «مگره»، مامور تحقیق دربارة قتل پسر بزرگ خانوادة «لاشوم»، صاحب کارخانة قدیمی بیسکویت‌سازی شده و در اولین مراحل تحقیق متوجه می‌شود گویا خانوادة مقتول، حاضر به صحبت بی‌پرده نبوده و سعی در پنهان کردن موضوعی دارند...

از متن کتاب:
- چترت را فراموش نکرده ای؟
- نه.
مگره که قبلا به طرف پلکان به راه افتاده بود، تا لحظه ای دیگر در آپارتمان پشت سرش بسته می شد. بهتر است شال گردنت را دور گردنت بپیچی.
مادام مگره به تندی دوید که شال گردن را بیاورد، بدون اینکه متوجه باشد آن کلمات ساده با اثری خسته کننده و یاس آور تا مدت ها در ذهن شوهرش باقی خواهد ماند.
ماه نوامبر فرا رسیده_ سوم نوامبر بود_ و هوا آن طور که شاید و باید هنوز سرد نشده بود....
سربازرس «مگره»، مامور تحقیق درباره قتل پسر بزرگ خانواده «لاشوم»، صاحب کارخانه قدیمی بیسکویت‌سازی شده و در اولین مراحل تحقیق متوجه می‌شود گویا خانواده مقتول، حاضر به صحبت بی‌پرده نبوده و سعی در پنهان کردن موضوعی دارند. او که سخت از سوی قاضی منطقه تحت فشار است، تلاش می‌کند که از اندک اطلاعات، بیش‌ترین بهره را برده و راز قتل را کشف کند. مگره درمی‌یابد لاشوم‌ها ورشکسته شده‌اند و از طریق ثروت فراوان عروس دوم خانواده، خود را سرپا نگاه داشته‌اند.
او احساس می‌کند سر نخی به دست آورده و با تجسسی فراوان و سئوال‌های بسیار از هر آن که به نظرش با جریان در ارتباط بوده و کمی اعمال فشار بر عروس ثروتمند، سرانجام به راز ماجرا پی می‌برد؛ مگره از طریق اعتراف صریح او درمی‌یابد که مقتول، مدت‌ها بوده او را زیر نظر داشته، چون متوجه شده که قصد دارد از همسرش جدا شود و به این طریق تمام موجودیت خانواده، به خطر می‌افتاده، سعی در تحت فشار قرار دادن او داشته است. بنابراین شبی درگیری پیش می‌آید و زن جوان به مقتول شلیک کرده، او را از پای درمی‌آورد...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
mtabrizi
آپلود شده توسط: mtabrizi
۱۳۹۵/۰۱/۰۸
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی مگره و شاهدان خاموش

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.