رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
داستان زندگی من: هلن کلر
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 37 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 37 رای
بانضمام ش‍رح‍ی‌ از ت‍ح‍ص‍ی‍ل‌ وی‌ و ق‍س‍م‍ت‍ه‍ائ‍ی‌ از گ‍زارش‌ و ن‍ام‍ه‌ه‍ای‌ م‍ع‍ل‍م‌ او "آن‌ م‍ان‍س‍ف‍ی‍ل‍د س‍ول‍ی‍وان‌"
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
hanieh
hanieh
1394/10/25

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی داستان زندگی من: هلن کلر

تعداد دیدگاه‌ها:
2
برای کودکان نابینا داستان بخوانید
بیاییم با هم قصه‌ها را از کتاب به خیال تبدیل کنیم. شما با صدای خودتان برای کودکان نابینا قصه بگویید و با کمک هم کتابخانه گویا را بسازیم.
http://www.zabtkonid.ir
سلام.
برای ارائۀ این کتاب، به نوبت خودم، از سرکار عالی تشکّر می‌کنم. چند صفحه از این کتاب را در کتاب درسی فارسی ششم ابتدایی در سال 47 خواندم که مؤلّفین آن به نظرم مرحومان دکتر خانلری و خانمشان بودند. 1389 هر دو چشمم مبتلا به آب مروارید شد و متأسّفانه تا یک سال بعد موفّق به عمل جرّاحی آنها نشدم. در آن یک سال که از کتاب به دور ماندم و چه‌ها کشیدم بماند، شاید برای همیشه! حالا، بعد از 3 سال دوباره علایمی را که در ابتدای آن زمان ابتلا به آب‌مروارید می‌دیدم مشاهده می‌کنم. تقارن سال نشر این کتاب و تولّد خودم را به فال نیک می‌گیرم. شاید حاوی راهنمایی‌های برایم باشد که در روزهای نابینایی کمکم کند. ای کاش بعضی از شما انسانها به من بد نمی‌کردند و می‌توانستم یک بار دیگر به میان شما بیایم و چشمانم را به پزشکی نشان بدهم! کاش!
والسّلام.
داستان زندگی من: هلن کلر
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک