Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

شاهنامه (جلد پنجم) - کتابهای خاموش

نویسنده:
این کتاب از مجموعه کتاب‌های خاموش است. پروژه کتاب‌های خاموش با هدف حفظ و نگهداری آثار فاخر در فرهنگ جهانی اقدام به تبدیل منابع معتبر و برگزیده به نسخه الکترونیکی نفیس کرده است. با خرید این کتاب، نسخه‌ای نفیس با طراحی زیبا را همیشه در مجموعه کتابهای الکترونیکی خود خواهید داشت.

« کتابهای خاموش » گزارشیست از اندیشه‌های بزرگترین شاگردان مکتب عشق و عرفان، هنرمندانی که در آثار خود عشق، ابدیت و معنای حقیقی انسان را تجلی بخشیده‌اند. آنان که همچون ما روزی در این زمین چشم به جهان گشودند و به حقیقت وجود تابناک و کلام عطرآگینشان جهان ما را گلستانی از معرفت، حکمت و زیبایی نموده است. و تفاخریست به غنا و ارجمندی فرهنگ و هنر انسانی در دایره‌ای به وسعت جهان و وحدتی به پهنای کیهان.
هدف از گردآوری این مجموعه بیان یکی بودن حرف‌ها و آگاهی‌ها در آثار ادبی و هنری اصیل در فرهنگ جهانی و هدایت شدن به سمت منابع مطالعاتی اصلی‌تر می‌باشد، به آن امید که روزی به روشنی دریابیم که یک نکته بیش نیست سخن عشق و هین عجب -- کز هرکه می‌شنوم، سخن نامکرر است.
امید است مجموعه ارائه شده در قالب حرف‌های به ظاهر کهنه در ترکیب با هنری مدرن، روحی نو و آب حیاتی در جان تشنگان و مشتاقان باشد و بتواند پیام‌آور نهایی‌ترین کلام عارفان و هنرمندان حقیقی باشد که گفتند عاشق شو. عاشق شو، ور نه روزی کار جهان سرآید -- ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی. به راستی ما چه می‌کنیم، مقصد ما کجاست و نقش مقصود از کارگاه هستی و از این زندگی چیست؟

» کتابناکهای مرتبط:
سلامان و ابسال
شاهنامه فردوسی ( جلد چهارم )
دیوان عسجدی مروزی

نسخه ها
PDF
حجم: 1 مگابایت
دریافت ها:
تعداد صفحات: 1
PDF
حجم: ۲۹,۵۰ مگابایت
قیمت: ۲۵۰۰ تومان
4.9 / 5
با 12 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۴/۱۰/۰۶


پاسخنگارش دیدگاه
نقل قول از hadisedaghat1367:
راه خوبی برا پول دراوردن. بیزحمت و بی درد سر. کتابای حاضر واماده رو ورمیداری رنگ و لعاب میدی میفروشی. عالیه مگه نه!


درود جناب آقای hadisedaghat1367

محسن جوهری هستم، مدیر پروژه کتابهای خاموش

ضمن احترام به نظر شما و تشکر از توجه جناب عالی به کتابهای خاموش، توجه شما رو به نکاتی جلب می کنم

پروژه کتابهای خاموش، برای اولین بار با هدف ارایه نسخه های نفیس از آثار برتر در فرهنگ جهانی آغاز شده است. مستحضر هستید که یکی از جنبه هایی که همیشه در کتابهای بزرگ، به جهت ارزش معنایی وجود داشته، تلاش بسیاری از هنرمندان برای ارایه زیباتر این آثار با همراه کردن متن با سایر هنرها مانند نگارگری، مینیاتور، تذهیب، خطاطی، نقاشی و سایر هنرها بوده است

و هدف این هنرمندان تجلی معانی عمیق کتب برتر در قالب سایر هنرها و افزودن بر ارزش اثر در کنار زیباتر کردن ظاهری بوده است.

کتابهای موجود در نشر الکترونیک ساده و یا اسکن شده با کیفیت پایین می باشد. نسخه های EPub نیز فاقد جنبه های هنری در آثار برجسته می باشند.

همچنین خواست اصلی پروژه کتابهای خاموش معرفی و ارایه مجموعه از آثار برتر در مجموعه ای واحد و یکسان است که وجود این آثار در کنار هم و در یک مجموعه در کتابخانه شخصی شما و همیشه همراه شما می تواند دوست داشتنی و خواستنی باشد.

و دیگر اینکه، امروزه می توانیم در کنار عمق معانی در کتابها از موسیقی و رقص موزون تصاویر و موشن گرافیک های پیشرفته نیز کتابهای خود استفاده کنیم که خواست ما در ادامه پروژه کتابهای خاموش خواهد بود.

مجددا از صرف وقت و توجه جناب عالی تشکر می کنم. نظرات و انتقادات شما بدون شک برای ما نیز روشن گر و مفید خواهد بود.
نقل قول  
راه خوبی برا پول دراوردن. بیزحمت و بی درد سر. کتابای حاضر واماده رو ورمیداری رنگ و لعاب میدی میفروشی. عالیه مگه نه!
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You