رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
امتیاز دهید
5 / 4.9
با 8 رای

کتاب کوچه - حرف پ (دفتر دوم)

نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.9
با 8 رای
کتاب کوچه عنوان فرهنگ‌نامه‌ای است به کوشش احمد شاملو شاعر و نویسنده معاصر ایرانی و آیدا سرکیسیان، همسرش، که در چندین جلد به عنوان دائرةالمعارف فرهنگ عامیانه مردم ایران تدوین شده‌است. این کتاب هنوز کامل نشده و چاپ مجلدات آن به پایان نرسیده است.
چند دهه از عمر احمد شاملو صرف گردآوری و تدوین این کتاب گردید و چهارده جلد از آن در زمان حیات وی به چاپ رسید. بعد از شاملو، سرپرستی این مجموعه بر عهدهٔ همسرش آیدا سرکیسیان قرار گرفت و سیاوش شاملو فرزند احمد شاملو در یک مصاحبه در سال ۱۳۸۵ گفته بود که شاهد ادامهٔ چاپ کتاب کوچه خواهیم بود.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
آپلود شده توسط: miran2009
۱۳۹۴/۰۸/۰۸
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
548
فرمت:
PDF
حق نشر:
مازیار
ویرایش
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی کتاب کوچه - حرف پ (دفتر دوم)

تعداد دیدگاه‌ها:
4
سلام. پیش تر که دانشجو بودم بخش هایی از کتاب کوچه را در دانشگاه تربیت مدرس مطالعه کرده بودم، بسیار زیبا بود الآن که دوستان برای مطالعه گذاشتند قابل ستایش است.
خواهش می کنم هر کسی این کتاب را دارد تماما ارسال کند. ممنونم
کتاب کوچه مجموعه ی ارزشمند و بزرگی است که برای نگارش آن ده ها سال سرمایه گزاری شخصی شده است ( در حالی که اصولا تالیف و تنظیم هر مجموعه فرهنگ یا دانشنامه در هر کجای جهان با سرمایه گزاری جمعی و همکاری یک مجموعه از نخبگان صورت می پذیرد )و تا آنجا که من اطلاع دارم بخش بزرگی از مشکلات برای ادامه ی کار و تکمیل اثر توسط جانشینان مرحوم شاملو نبودن سرمایه ی کافی است . بنابراین بهترین کمک در حال حاضر خریدن کتاب های چاپ شده از این مجموعه به وسیله ی فرهنگ دوستان عزیز است نه دانلود کردن رایگان .
لطفا اینجانب را برای دانلود کتاب کوچه راهنمایی فرمایید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل