رسته‌ها

سندباذ نامه. با سندباد نامه تازی

سندباذ نامه. با سندباد نامه تازی
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 42 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 42 رای
تصحیح و حواشی: احمد آتش

موضوع: نثر فارسی، ،قرن ۶ق .
کتاب حاضر به "قصه هفت وزیر" نیز معروف است.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
simin
آپلود شده توسط: simin
۱۳۹۵/۰۱/۲۲
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
549
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی سندباذ نامه. با سندباد نامه تازی

تعداد دیدگاه‌ها:
4
این کتاب نیز مانند کلیله و دمنه از داستانهای هندیان بوده و در زمان ساسانیان به زبان پهلوی ترجمه و بعد از پیدایش اسلام به عربی و از آن طریق به فارسی و زبانهای دیگر برگردانیده شده است. ترجمه‌ای انگلیسی هم از این کتاب با عنوانِ The Book of Sindibad به قلم W. A. Clouston در اینترنت هست.
[quote='کیان طاهر']با سلام سیمین عزیز خسته نباشی . دوست محترم در این مدت کتابهای نفیسی با زحمت شما در این سایت جهت استفاده اهل کتاب قرار گرفته که بسیاری از آنها نایاب و بسی گران قیمتند لذا در اینجا خواستم که هم از شما قدردانی نموده و پاداش این عمل خیر را فقط از خداوند کریم برای شما مسالت نمایم هم از شما تقاضا کنم کتابها را با دقت بیشتری اسکن نمایید چرا که کتاب سندباد نامه فاقد صفحات زوج است و یکی در میان اسکن شده است . با زهم متشکرم دست مریزاد[/quote] با سلام و سپاس از تذکر و توجه به موقع شما نسخه کامل کتاب را در سایت آپ کردم که پس از تایید، جایگزین خواهد شد.
با سلام سیمین عزیز خسته نباشی . دوست محترم در این مدت کتابهای نفیسی با زحمت شما در این سایت جهت استفاده اهل کتاب قرار گرفته که بسیاری از آنها نایاب و بسی گران قیمتند لذا در اینجا خواستم که هم از شما قدردانی نموده و پاداش این عمل خیر را فقط از خداوند کریم برای شما مسالت نمایم هم از شما تقاضا کنم کتابها را با دقت بیشتری اسکن نمایید چرا که کتاب سندباد نامه فاقد صفحات زوج است و یکی در میان اسکن شده است . با زهم متشکرم دست مریزاد
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.