با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

از قدرت عشق

از قدرت عشق

نویسنده:
مترجم:
قدرت بزرگی دروجود شماست که قوی‌تر و دربرگیرنده‌تر از هرقدرت دیگری است.
این قدرت درواقع، نیرویی را در شما برمی‌انگیزد که می‌تواند به عنوان بزرگترین قدرت وجودی شما عمل کند. به گونه‌ای که وقتی آن را بکارمی‌گیرید، همه آشفتگی‌ها و همه منفی‌دیدن‌ها را ازمیان می‌برد. و آنچنان پایدار و تمام‌نشدنی است که هیچ نوع منفی‌گرایی و فرد‌گرایی، قدرت نمود و ظهورنمی‌یابد.
به عبارتی، هرموقعیت و اتفاق منفی درزندگی شما، دربرابر این قدرت نامحدود و سرشار از زیبایی و مهر و محبت و انسانیتی بسیارعمیق و غنی، امکان ایستادگی ندارد و به سادگی ازبین می‌رود و کمرنگ می‌شود.
نکته اینجاست که خاصیت این نیرو همچون معنا و ذات وجودی‌اش، این است که هرچه بیشتر بکارگرفته می‌شود؛ قدرتمند‌تر و اصیل‌تر می‌شود.
درواقع ما باید “خودمان” را پیدا کنیم و به آن عشق بورزیم و به زایش نیرویی دست یابیم که چیزی برای بخشیدن به دیگران داشته باشیم. چرا که به واقع،بخشش نیز توشه و توانی می‌خواهد.
شاید ملموس‌ترین و فراگیرترین نمود این نیرو و به عبارتی اوج این قدرت، درارتباط بین انسان و خدایش نمود یابد.
این قدرت، همان نیروی عشق است که وقتی فوران می‌کند شکوفه‌های زیبای آن به پهنایی غیرقابل تصور، زمان ومکان را درمی‌نوردد و به زندگی با همه سختی‌ها، مرارت‌ها، نامردمی‌ها، منفعت‌جویی‌ها و خودگرایی‌ها معنا و لطافت انسانی می‌بخشد.

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌ : ح‍س‍ام‌ ش‍ی‍رم‍ح‍م‍دی‌ ‏‫‏‏، چاپ ششم: ۱۳۸۹

» کتابناکهای مرتبط:
چگونه با هر کسی صحبت کنیم
این طلا است: فروید، روان‌‌ درمانی و کابالای لوریایی
موهبت کامل نبودن: رها کردن خود آرمانی و پذیرش خود واقعی

نسخه ها
4 / 5
با 7 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۴/۰۴/۲۰


پاسخنگارش دیدگاه
hanieh
مدير ارشد
نقل قول از صنم جوان:
آیا این کتاب همان "از دولت عشق " نیست؟

بله. ک‍ت‍اب‌ حاضر در س‍ال‍ه‍ای‌ م‍خ‍ت‍ل‍ف‌ تحت عنوان" از دولت عشق" ت‍وس‍ط م‍ت‍رج‍م‍ی‍ن‌ و ن‍اش‍ری‍ن‌ متفاوت م‍ن‍ت‍ش‍ر ش‍ده‌ اس‍ت‌.
نقل قول  
آیا این کتاب همان "از دولت عشق " نیست؟
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You