Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

مدرک

مدرک

مترجم: اصغر نوری
جلد دوم سه گانه‌ی آگوتا کریستوف که “مدرک” نام دارد، درست از لحظه‌ی جدایی دوقلوها کلید می‌خورد و درست جایی که آغاز جدایی دوقلوهاست آغاز هویت پیدا کردن هر یک از آنهاست. در اولین گام صاحب نام می‌شوند، نام آن که مانده است لوکاس است. لوکاس دوقلوی بازمانده با گذشت زمان تنهایی زندگی کردن را می‌آموزد و به نوشتن دفترهای بزرگ ادامه می‌دهد.
در “مدرک” راوی دانای کل است و حالا شکل روایت متفاوت می‌شود. توصیف ها کمی طولانی تر با توصیفات محیطی بیشتر از خشونت متن می‌کاهد. فصل ها با شماره و نه موضوع از هم جدا می‌شوند. کتاب دوم هشت فصل دارد که هر فصل گاهی تا سی صفحه هم می‌رسد.

از متن کتاب:
امروز یک نامه دریافت کردم یک نامه رسمی. آنجاست، روی میزم می توانید بخوانیدش. نامه اعاده حیثیت توماس است، نامه بی گناهی اش. هیچ وقت شک نداشتم که او بی گناه است. آنها برام نوشته اند: شوهرتان بی گناه بود، او را اشتباهی کشتیم. ما آدم های زیادی را اشتباهی کشته ایم، اما حالا همه چیز سر و سامان گرفته است، ما پوزش می خواهیم و قول می دهیم که دیگر چنین اشتباه هایی تکرار نشود. آنها می کشند و اعاده حیثیت می کنند. آنها معذرت می خواهند ولی توماس مرده! می توانند دوباره او را زنده کنند؟ می توانند آن شبی را پاک کنند که همه موهام سفید شد، شبی که دیوانه شدم؟

حق تکثیر: مروارید، 1391

» کتابناکهای مرتبط:
زمین بکر
آنسوی درگاه تاریک
مرگ

نسخه ها
4 / 5
با 146 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۷/۰۹/۱۸


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You