Hiweb

نسخه ها
PDF
حجم: 8 مگابایت
تعداد صفحات: 136
4.1 / 5
با 22 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۴/۰۱/۱۸


پاسخنگارش دیدگاه
نقل قول:
برام جالب بود.بعداز آواز قوی خانم خوش نظر دلم خواست بهشون بگم که بعد از این کتاب کتابی بنویسید که چطور می شه این زیبایی ها رو به زندگی برد. نگفتم .و بعد از چند ماه هنر عشق ورزیدن رو سایت اومد.بعدش به پیوند ذهن ها بیشتر یقین پیدا کردم.
.


درود خانم یاوری عزیز

کتاب هنر عشق ورزیدن در شهریور سال نود و سه آماده بود ولی به دلیل مقررات سایت کتابناک اجازه آپلود کتاب وجود نداشت و امروز اجازه می خواهم از مدیران گرامی کتابناک تشکر ویژه داشته باشم برای تمام زحمات بی دریغ شون و تشکر برای اجازه دادن آپلود کتاب های دیگری که بود .
در ضمن از زنده یاد حسین پناهی نام یاد کردید باید بگویم این همکاری زیبا با کتابناک عزیز از کتاب زندگی و مرگ شاعرانه ی حسین پناهی رنگ تازه ای به خود گرفت .
بسیار خوشحالم و خداوند را شاکرم که این تلاش مورد استقبال و استفاده ی عزیزان کتابناکی قرار گرفته است .

با سپاس
نقل قول  
maryamyavari
Member
این کتاب رو امروز تموم کردم.. برام جالب بود.بعداز آواز قوی خانم خوش نظر دلم خواست بهشون بگم که بعد از این کتاب کتابی بنویسید که چطور می شه این زیبایی ها رو به زندگی برد. نگفتم .و بعد از چند ماه هنر عشق ورزیدن رو سایت اومد.بعدش به پیوند ذهن ها بیشتر یقین پیدا کردم.
.
خدایا به قول حسین پناهی : به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
.
تمام تسکین یک کشور تو تسکین خانوادست.و این کتاب خیلی با دقت مطالب کاربردی و عملی رو از نظر بزرگان برای این موضوع گرد آوری کرده.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You