رسته‌ها

تاریخ روسیه شوروی - جلد 2

تاریخ روسیه شوروی - جلد 2
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 63 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 63 رای
کتاب حاضر شرح و تحلیل مفصلی است از انقلاب 1917 در امپراتوری روسیه و چگونگی به قدرت رسیدن حزب بلشویک و تاسیس و تحکیم دولتی که سپس خود را اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی نامید و بیش از هفتاد سال نه تنها بر قلمرو و پهناور خاندان رمانف فرمان راند بلکه توانست به صورت یکی از دو قدرت بزرگ قرن 20 دراید و نظام حکومتی بسیاری از کشورهای دور و نزدیک صادر کند.ترجمه فارسی این کتاب هنگامی منتشر می شود که حزب بلشویک (که سپس حزب خود را کمونیست نامید) از قدرت افتاده است و نظام شوروی از هم پاشیده و...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
siavash1350
آپلود شده توسط: siavash1350
۱۳۹۳/۱۱/۲۴
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
479
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی تاریخ روسیه شوروی - جلد 2

تعداد دیدگاه‌ها:
7
بعد از فروپاشی اتحادیه جماهیر شوری یه روزنامه نگار روسی دلیل این فروپاشی رو اینطوری بیان کرد:
.
"دولت چیزی به ما می داد به نام حقوق و ما در ازاش چیزی انجام می دادیم به نام کار"
.
توی اتفاق خیلی بدی که توی عربستان برای دونفر ایرانی رخ داد ...که گویا منجر به خودکشی یکی از اونها شد.. ما زیر بار ظلم می ریم چون ضعیفیم.چون ما تک تک ایرانی ها مسئولیت پذیر نیستیم. من از دید خودم ایرانی رو چهار قسمت می بینم.یک عده که به قول خودشون خوبند و راه درست براشون صوفی گریو مردم گریزیه.یه عده که سیاهند. یک عده که مسئولیت پذیر زیبا نگر و بین مردمند.و موج عظیم افراد خاکستری که مدام یه چیزی انجام میدند به نام کار تا چیزی بگیرند به نام حقوق. خیلی تلخ نوشتم اما حقیقته. من برای زندگی اجتماعی یه مدینه ی فاضله یه پیشنهاد دارم. که هرکدوم شروع بکنه به آباد کردن یک وجب از اطراف خودش.که ضمن انجام همین کارای روزانه به نحو احسن، مدام دنبال یه پله بالاتر باشه .
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل/.../که گر مراد نیابم به حد وسع بکوشم
[quote='kourosh714']گردانندگانِ محترمِ کتابناک درود بر شما! لطفاً شما یا دیگر آپلود کنندگانِ کتاب، نوعِ اسکنر، روشِ اسکن کردن و آپلودِ کتاب را توضیح دهید. اینکه چگونه می توان کتاب ها را - در تعداد و حجمِ کلان - اسکن کرد بدونِ این که ناگزیر از باز کردنِ شیرازه ىِ آن ها باشیم؟ به سخنِ دیگر صد ها و هزاران جلد کتاب را اسکن کنیم و کتاب همچنان کتاب بماند!؟ ممنون می شوم اگر در اولین فرصت راهنمایی کنید.[/quote]
رایج‌ترین شیوه‌ی اسکن بدون صدمه خوردن کتاب: عکس گرفتن از صفحه‌ها با دوربین‌ دیجیتال و بعد تبدیل عکس‌ها به فایل‌های پی‌دی‌اف و مرتب‌سازی آن‌ها.
جنابِ سیاوشِ عزیز درود بر شما! حال که با آپلود این کتابِ ارجمند، کاری کرده اید کارستان محبت کرده تا مشمولِ مرورِ زمان و البته باقىِ قضایا نشده،زحمتِ بارگُزارىِ جلدِ سوم اش را هم بکشید و من و دیگر خوانندگان را وامدارِ همتِ عالىِ خود کنید. دیگر بار مراتبِ گرمترین درود هایم را تقدیمِ تان می کنم. درضمن خواندنِ این کتاب را به همه ىِ دوستدارانِ تاریخِ تحلیلىِ انقلابِ کبیرِ اکتبر که به دستِ یکی از برجسته ترین صاحب نظرانِ این موضوع نوشته شده، پیشنهاد می کنم.
گردانندگانِ محترمِ کتابناک درود بر شما! لطفاً شما یا دیگر آپلود کنندگانِ کتاب، نوعِ اسکنر، روشِ اسکن کردن و آپلودِ کتاب را توضیح دهید. اینکه چگونه می توان کتاب ها را - در تعداد و حجمِ کلان - اسکن کرد بدونِ این که ناگزیر از باز کردنِ شیرازه ىِ آن ها باشیم؟ به سخنِ دیگر صد ها و هزاران جلد کتاب را اسکن کنیم و کتاب همچنان کتاب بماند!؟ ممنون می شوم اگر در اولین فرصت راهنمایی کنید.
پس خواهشن جلد سوم رو هم برای دانلود بگذارید. با سپاس
کتابی بسیار خواندنی و قابل اعتماد در زمینه‌ی تاریخ روسیه از محقق نامی و لیبرال انگلیسی، و ترجمه‌ای روان و عالی از مترجمی صاحب نام. منتظر جلد سوم از این مجموعه و جلدهای «سوسیالیسم در یک کشور» خواهیم بود!
فهرست:
بخش چهارم: نظام اقتصادی The Economic Order
جلد سوم که هنوز آپلود نشده و میشه گفت بهترین تو این مجموعه‌ی سه جلدی هست:
بخش پنجم: شوروی و جهان Soviet Russia and The Word
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.