رسته‌ها

The Ancient Near East: History, Society and Economy

The Ancient Near East: History, Society and Economy
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 18 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 18 رای
کتاب “شرق نزدیک باستان” سه هزارسال از تاریخ (3500 تا 500 سال قبل از میلاد مسیح) را در یک اثر، آشکار می‌کند. 25 سال تجربه ارزشمند Liverani، او را قادر می‌سازد تا تاریخ مردمان شرق نزدیک باستان را بازیابی کند.
تاریخ سومری‌ها، هیتی‌ها، آشوری‌ها، بابلی‌ها و موارد بیشتر دیگر با دقت زیاد توسط یکی از دانشمندان برجسته علم آشورشناسی شرح داده شده است. این کتاب بااستفاده از تحقیقات به‌دست‌آمده از جدیدترین یافته‌های باستان‌شناسی، بازبینی شده است. و تفکر رایج Liverani را در تاریخ شرق نزدیک باستان، کاوش می‌کند. این کتاب یکی از عظیم‌ترین کتاب‌هایی که تا‌کنون در این مورد نوشته شده است را برای اولین بار به زبان انگلیسی ارائه می‌دهد.
بیشتر
در کشور شما در دسترس نیست
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
hanieh
hanieh
1394/02/11

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی The Ancient Near East: History, Society and Economy

تعداد دیدگاه‌ها:
3
آقای Mario liverani یکی از تاریخ نگاران به نام ایتالیایی است که این کتاب را به زبان ایتالیایی نو‌شته است و اسم این کتاب در زبان ایتالیایی antico Oriente یا خاور باستان است که اشاره به منطقه خاور نزدیک باستان دارد که مترجم انگلیسی آن را Ancient near east ترجمه کرده است
با سپاس از دقت شما، هر چند که افسوس برای توده مردم ایران که هر چه به خط لاتین نوشته باشد را انگلیسی میدانند فرقی نمیکند چون برای ایشان اراسموس و دانته و پترارکا و ژول ورن و سروانتس و گوته هم به انگلیسی ( آمریکن ) مینوشته اند .
با عرض سلام به محضر مبارک مدیریّت گرامی کتابناک، سرکار hanieh، به نوبت خود برای این مرجع نفیس از ایشان تشکّر می‌کند. با احترام.
The Ancient Near East: History, Society and Economy
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک