رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
کمیته 300: کانون توطئه های جهانی
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 78 رای
نویسنده:
مترجم:
یحیی شمس
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 78 رای
دکتر جان کولمن مؤلف کتاب که خود یکی از اعضای پیشین MI6 سازمان جاسوسی بریتانیا بوده، در مورد گروه توطئه‌گرانی که هیچ‌یک از مرزهای ملی نمی‌شناسد و خود را فراتر از قوانین همه کشورها قرار داده و تمامی ابعاد زندگی سیاسی، دینی و اجتماعی، بازرگانی، صنعتی، معدنی و بانکداری مردم جهان و حتی قاچاق موادمخدر را زیر سلطه خود دارند پرده‌‌ها را به کناری می‌زند.
این کتاب دانش شما را درباره این گروه کوچک نخبه که خود را در برابر هیچ مرجعی به جز اعضا گروه خود پاسخگو نمی‌داند افزایش می‌دهد راستی چرا درباره این گروه که سرنخ تمامی رخدادهای جهان را در دست دارند تنها معدودی آگاهی دارند.
گروه توطئه‌گران جهانی که زیر نام کمیته 300 فعالیت دارند افزون بر برخورداری قدرت کامل، در روند تمامی رویدادهای جهانی تأثیر قطعی دارند. این کتاب اسامی همه اعضاء، شرکت‌‌ها، مؤسسات، سازمان‌های دولتی و جنبش‌‌های گوناگونی را که آنها در راستای سلطه جهانی خویش به وجود آورده‌اند برملا می‌سازد.
قدرت فائقه این اختاپوس مهیب جهانی را با همه سلطه‌جویی آن بر زوایای زندگی روزمره همه مردم گیتی در این کتاب جست‌وجو کنید.
تگ:
300
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
hanieh
hanieh
۱۳۹۴/۰۲/۰۴

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی کمیته 300: کانون توطئه های جهانی

تعداد دیدگاه‌ها:
15
سلام مدتها بود دنبال این کتاب بودم .
سپاسگزار آپلود کننده محترم میباشم.
- «بله! این فقط یه اتفاق و حادثه ی عادیه! کاملا عادی و طبیعی.مثل هزاران حادثه ی عادی دیگه! آقای فورد داشته از خونه اش می اومده بیرون که یک قطعه سفال از رو شیروانی خونه اش می افته رو سرش و میمیره! به همین سادگی! هیچ اثر انگشتی رو سفال پیدا نشده.هیچ رد پایی از شخصی دیگه ای هم نیست! اینکه یارو اون روز با وکیلش قرار داشته تا وصیت نامه ای برای اموالش تنظیم کنه یه بدشانسی محض بوده.هیچ چیزی برای جستجوی اضافی وجود نداره. هیچ مقصری هم در کار نیست به نظرم تنها چیزی که این حادثه ثابت میکنه درستی نظر آیزاک نیوتنه و السلام! .....ولی میدونم قطعا یه روزی یه رهگذری -که مطمئنا هم احمق نیست-نگاهی به جای خالی یه سفال تو سقف خونه و هم اینطور جای خالی آقای فورد میندازه و با خودش میگه:نه! نمیشه!اصلا هم عادی نیست حتما یه کاسه ای زیر نیم کاسه است!»
یه مونولوگ فی البداهه ی بی مزه ی سر هم بندی شده از دیالوگهای چند فیلم پلیسی و یه مستند علمی!:-)
مرسی بخاطر این کتاب من خیلی گشتم این کتاب پیدا نکردم تنها کتابی بود دوست داشتم بخونم تا حالا نخوندمش
کتاب معتبری است واطلاع از دنیایی ویژه ای میدهد
کتابی بر خلاف توهم طرفداران توهم توطئه !!:-(
هنوز کتاب را مطالعه نکردم . احتمالاً کتاب جالبی باشه
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک