رسته‌ها

1987 - book 4 .A Direct Method ENGLISH COURSE

1987 - book 4 .A Direct Method ENGLISH COURSE
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 20 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 20 رای
.
دردهه 40 و50 و دوران پیش از انقلاب فقدان یک کتاب معتبر در زمینه تدریس وآموزش دانش آموزان دررشته زبان انگلیسی یکی از ضعف ها و مشکلات اساسی نظام اموزشی قدیم بود بطوریکه هر دبیری با سلیقه خود کتابی را برای تدریس انتخاب می کرد که گاهی محتوای ان کتاب ها تناسبی که باید یک کتاب مطابق برنامه های درسی را داشته باشد نداشت. از این رو با توجه به کمبود منابع درسی دانش اموزانی که از تمکن مالی برخوردار بودند با شرکت در کلاس های اموزش زبان این کمبود را تا حدودی مرتفع می ساختند.
کتاب انگلیسی A Direct Method ENGLISH COURSE نامی آشنا برای کسانی است که در آن برهه زمانی به تحصیلات مقطع دبیرستان مشغول بودند.
اصل کتاب برای دانش اموزان غیر بریتانیائی نگارش یافته بود و بیشترین توجه در این کتاب ها بر مرور نکات گرامری و reading تاکید داشت و دبیران نیز بسته به میزان تبحرشان در کلاس ها بیشتر بر املاء متون کتاب اختصاص میدادند.
جلد چهارم این کتاب جهت تدریس در سال پنجم دبیرستان انتخاب شده بود.
بیشتر
در کشور شما در دسترس نیست
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
khosro1952
khosro1952
1393/09/14
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی 1987 - book 4 .A Direct Method ENGLISH COURSE

تعداد دیدگاه‌ها:
2
بنام خدا. دکتر عیسی صدیق روایت می کرد طی شش ماه در فرانسه در کلاس درس یک آموزگار که "روش مستقیم" را بکار می برد به زبان انگلیسی آشنایی کافی یافتم . از سال اول راهنمایی تا آخر دوره لیسانس تقریبا 9 سال این زبان به دانشجویان آموزش داده می شود و نتیجه آنکه حتی لیسانسه های زبان انگلیسی و مترجمی با متون متداول مشکل دارند. یک روزی این مشکل باید حل شود .
با تشکر از شما، خواهش می کنم در صورت امکان سری کتابهای English Today رو هم بدارید. در دهه 70 خیلی از ما با این کتابها شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردیم و خاطرات زیادی رو برامون زنده میکنه.
1987 - book 4 .A Direct Method ENGLISH COURSE
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک