رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 4 رای

به طرف صفر

امتیاز دهید
5 / 4.8
با 4 رای
✔️ خانم آگاتاکریستی در به سوی صفر دو ویژگی را به طرزی تحسین برانگیزی تواماً به کار گرفته است. وی از ترکیب مسایل بغرنج روانشناسی و پلیسی داستانی ارائه داده است که بنا به قول جملگی منقدان آثار آگاتاکریستی اثر مزبور یعنی به سوی صفر یکی از بهترین رمانهای وی محسوب می‌شود.

گزیده ای از کتاب:
چند نفری که دور بخاری دیواری جمع شده بودند، همه حقوقدان یا کسانی بودند که کارشان به نحوی به قانون و علم حقوق مربوط می شد. مارتیندال وکیل بود. روفوس لرد، مشاور حقوقی دربار بود. دانیل پسر بود که با پرونده خانواده کارستیر اسم و رسمی یافته بود و غیر از اینها چند تن از اهل قانون و قضا بودند، مثل آقای کلیور، قاضی دیوان عالی، لوئیس، ترنچ و آقای تریفس بزرگ. آقای تریفس مردی خبره و باتجربه بود و حدود هشتاد سال داشت. عضو یکی از موسسات حقوقی خیلی معروف بود و در خودِ آن موسسه هم شهرت بیشتری از بقیه داشت. از کارشناسان بزرگ حوزه جرم شناسی به شمار می رفت و معروف بود که از جریانات پشت پرده اطلاعات زیادی دارد.
بعضی که سنجیده سخن نمی گفتند، معتقد بودند باید خاطراتش را بنویسد. ولی آقای تریفس زیر بار نمی رفت. می دانست که اطلاعاتش بیشتر از این حرفهاست.
با اینکه بازنشسته شده بود، دوستان و همکارانش برای نظرات او احترام زیادی قائل بودند و از این لحاظ در تمام انگلستان بی همتا بود. هرگاه با آن صدای لرزان و آرام لب به سخن می گشود، سکوتی آمیخته با احترام همه جا را فرا می گرفت...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
آپلود شده توسط: hanieh
۱۳۹۳/۰۷/۱۰
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
262
فرمت:
PDF
حق نشر:
هرمس
ویرایش

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی به طرف صفر

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل