Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

آمریکایی آرام

نویسنده:
.
ترجمه دیگر


حق تکثیر:
تهران، خوارزمی، چاپ سوم : ۱۳۸۹

» کتابناکهای مرتبط:
عصر پهلوی: رضاشاه کبیر، پهلوی اول - بخش 3
خسرو خوبان
اسب پیر

نسخه ها
4.5 / 5
با 38 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 5
۱۳۹۳/۰۳/۳۰


پاسخنگارش دیدگاه
simin
Publisher
نقل قول از 1aramesh:
من نمیدونم چرا این کتاب از گزینه ی "دریافت" به "پیش نمایش " تبدیل شد!!!!!
کسی پاسخگو هست؟؟؟؟


دوست گرامی !
کتاب حاضر به علت چاپ مجدد ، دارای حق نشر بوده و بنا بر قانون سایت در تعهد و احترام به قانون حق نشر ، از گذاشتن لینک دریافت معذور هست. این که فرمودین کتاب قبلا دارای لینک بوده ، بله ! کتاب ها قبلا در سایت لینک دانلود داشتن ، اما بعد از بررسی مجدد، قرار بر این شد که فقط کتاب های دارای حق نشر آزاد لینک دریافت داشته باشند. سپاس

نقل قول  
1aramesh
Member
من نمیدونم چرا این کتاب از گزینه ی "دریافت" به "پیش نمایش " تبدیل شد!!!!!

کسی پاسخگو هست؟؟؟؟
نقل قول  
با سلام من این کتاب را سال 82 خوانده ام خیلی زیبا و شیرین و در عین حال با قلم شیوای استاد فولادوند مترجم محترم از شیوایی دو چندان بر خوردار شده است و متن آن هم خیلی جالب و گیراست واقعآ خواندنش را به همه دوستان چیشنهاد میکنم.موفق باشید .
نقل قول  
1aramesh
Member
نقل قول از simin:
با سپاس از آپلود کننده محترم برای گذاشتن کتاب جالب آمریکایی آرام


خواهش میکنم .
نقل قول  
simin
Publisher
یک خبر نگار پیرو کار کشته انگلیسی که از طرف روزنامه معتبر دیلی میرور، مامور کسب خبر و جمع آوری اطلاعات نبرد ویتنام است ، اگر چه فقط چند هفته به پایان ماموریت خبری او باقی مانده ولی میل چندانی برای ترک ویتنام ندارد و دلیل این امر نه حس ماجراجویی اوست ، او به یک دختر زیبا و جوان ویتنامی علاقه مند است و تصمیم دارد از همسرش در انگلستان جدا شود و با معشوقه جوان خود ازدواج کند. در این زمان پزشکی آمریکایی وارد صحنه شده و به نوعی رقیب وی محسوب می شود. نویسنده از کش و قوسی که در روابط بین افراد ایجاد می کند ، استفاده کرده تا روح جمعی یک ملت رو در برابر استعمار نشان دهد.
آنچه که برای مرد با تجربه و پخته انگلیسی در پیان داستان سخت تکان دهنده است نه پی بردن به سیاسیتهای کثیف استعمارگران که آگاهی بر ماهیت حقیقی نوکر ویتنامی اش است. یعنی زمانی که پی می برد مرد میانسال و آرام ویتنامی که در طول این 5 سال خدمتش در ویتنام لحظه ای از او جدا نبوده، عضو ارتش انقلابی ویت کنگ است! در این حالت، او خود را مانند مردی احساس می کند که در مقابل آینه ای بخار گرفته به خود و جهان اطراف خود می نگرد و جز تصویری مبهم چیزی نمی بیند.

با سپاس از آپلود کننده محترم برای گذاشتن کتاب جالب آمریکایی آرام
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You