رسته‌ها

جبر سال چهارم ریاضی نظام قدیم

جبر سال چهارم ریاضی نظام قدیم
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 37 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 37 رای
.
کتاب درسی جبر برای سال چهارم دبیرستان در رشته ریاضی تالیف آقای ابولقاسم قربانی بوده است
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
khosro1952
آپلود شده توسط: khosro1952
۱۳۹۳/۰۳/۱۸
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
136
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی جبر سال چهارم ریاضی نظام قدیم

تعداد دیدگاه‌ها:
7
سپاس از شما که این کتاب هارادر اختیار قرار داده اید. هندسه های آن سال ها کتاب های بسیار جالبی هستند اگر بتوانید هندسه مخروطات سال ششم ریاضی نظام قدیم و هندسه فضایی سال پنجم ریاضی را هم در این پایگاه قرار دهید بسیار سپاس گزار خواهم بود. نکته ی مهم این که هندسه فضایی سال 1326 که در کتاب خانه ی ملی نگه داری می شود ناقص است و 16 صفحه از آن افتاده،اگر بتوان نسخه ای نزدیک به این سال را یافت و نسخه ی کتاب خانه ملی را ترمیم کرد خدمت فرهنگی بسیار ارزشمندی خواهد بود.
دستتان درد نکند [quote='khosro1952']نقل قول از Libre:سلام، خیلى ممنون. دوست کرامى امکان اسکن جلد و مشخصات کتاب را ندارید؟ جلد کتاب هاى قدیمى بسیار خاطره انکیز است. مشخصات کتاب به این دلیل مهم است که بر اساس عرف امروز وقتى به کتابى ارجاع (رفرنس) داده مى شود، مشخصات دقیق کتب ذکر مى شود. این مشخصات به ترتیب شامل اسم نویسنده، کتاب، شهر انتشار و شرکت انتشاراتى مى شود. فرقى ندارد که کتاب اعتبار علمى دارد یا نه، خوانده مى شود یا نه و ... کم نیست مواردى که محققان به همین دلایل به کتاب مورد نظر ارجاع مى دهند؛ کتاب هاى خوب که جاى خود دارد. باز هم ممنون.نقل قول از Libre:سلام، خیلى ممنون. دوست کرامى امکان اسکن جلد و مشخصات کتاب را ندارید؟ جلد کتاب هاى قدیمى بسیار خاطره انکیز است. مشخصات کتاب به این دلیل مهم است که بر اساس عرف امروز وقتى به کتابى ارجاع (رفرنس) داده مى شود، مشخصات دقیق کتب ذکر مى شود. این مشخصات به ترتیب شامل اسم نویسنده، کتاب، شهر انتشار و شرکت انتشاراتى مى شود. فرقى ندارد که کتاب اعتبار علمى دارد یا نه، خوانده مى شود یا نه و ... کم نیست مواردى که محققان به همین دلایل به کتاب مورد نظر ارجاع مى دهند؛ کتاب هاى خوب که جاى خود دارد. باز هم ممنون. دوست گرامی نقطه نظرات شما کاملا درست است .این کتاب از زیر یک صندوقچه که در ان کتاب های دوره دبیرستان و دانشگاه خودم رو نگه داری می کنم یافت شد و متاسفانه جلد ان کنده و مفقود شده است توضیحاتی در باره مولف کتاب را دیدگاه قبلی ارائه داده ام . خوشبختانه کتاب چبر سال پنجم و ششم ریاضی را هم پیدا کردم و پس از اسکن به سایت خواهم فرستاد که هر دو جلد رو دارند به همراه مشخصات دقیق[/quote]
[quote='Libre']سلام، خیلى ممنون. دوست کرامى امکان اسکن جلد و مشخصات کتاب را ندارید؟ جلد کتاب هاى قدیمى بسیار خاطره انکیز است. مشخصات کتاب به این دلیل مهم است که بر اساس عرف امروز وقتى به کتابى ارجاع (رفرنس) داده مى شود، مشخصات دقیق کتب ذکر مى شود. این مشخصات به ترتیب شامل اسم نویسنده، کتاب، شهر انتشار و شرکت انتشاراتى مى شود. فرقى ندارد که کتاب اعتبار علمى دارد یا نه، خوانده مى شود یا نه و ... کم نیست مواردى که محققان به همین دلایل به کتاب مورد نظر ارجاع مى دهند؛ کتاب هاى خوب که جاى خود دارد. باز هم ممنون.[quote='Libre']سلام، خیلى ممنون. دوست کرامى امکان اسکن جلد و مشخصات کتاب را ندارید؟ جلد کتاب هاى قدیمى بسیار خاطره انکیز است. مشخصات کتاب به این دلیل مهم است که بر اساس عرف امروز وقتى به کتابى ارجاع (رفرنس) داده مى شود، مشخصات دقیق کتب ذکر مى شود. این مشخصات به ترتیب شامل اسم نویسنده، کتاب، شهر انتشار و شرکت انتشاراتى مى شود. فرقى ندارد که کتاب اعتبار علمى دارد یا نه، خوانده مى شود یا نه و ... کم نیست مواردى که محققان به همین دلایل به کتاب مورد نظر ارجاع مى دهند؛ کتاب هاى خوب که جاى خود دارد. باز هم ممنون.[/quote][/quote] دوست گرامی نقطه نظرات شما کاملا درست است .این کتاب از زیر یک صندوقچه که در ان کتاب های دوره دبیرستان و دانشگاه خودم رو نگه داری می کنم یافت شد و متاسفانه جلد ان کنده و مفقود شده است توضیحاتی در باره مولف کتاب را دیدگاه قبلی ارائه داده ام . خوشبختانه کتاب چبر سال پنجم و ششم ریاضی را هم پیدا کردم و پس از اسکن به سایت خواهم فرستاد که هر دو جلد رو دارند به همراه مشخصات دقیق
سلام، خیلى ممنون. دوست کرامى امکان اسکن جلد و مشخصات کتاب را ندارید؟ جلد کتاب هاى قدیمى بسیار خاطره انکیز است. مشخصات کتاب به این دلیل مهم است که بر اساس عرف امروز وقتى به کتابى ارجاع (رفرنس) داده مى شود، مشخصات دقیق کتب ذکر مى شود. این مشخصات به ترتیب شامل اسم نویسنده، کتاب، شهر انتشار و شرکت انتشاراتى مى شود. فرقى ندارد که کتاب اعتبار علمى دارد یا نه، خوانده مى شود یا نه و ... کم نیست مواردى که محققان به همین دلایل به کتاب مورد نظر ارجاع مى دهند؛ کتاب هاى خوب که جاى خود دارد. باز هم ممنون.
توضیح در باره مولف کتاب ابوالقاسم قربانی (1290-1380ش) استاد آموزش ریاضیات و تاریخ ریاضیات در تهران چشم به جهان گشود. او از برجسته‌ترین نویسندگان کتاب‌های درسی ریاضیات بود. او سال‌ها به عنوان استاد مدرسه‌ی عالی دختران (اکنون، دانشگاه الزهرا) خدمت کرد تا این‌که در سال 1358 از ادامه‌ی کار او در آن دانشگاه جلوگیری شد. کتاب‌های ارزشمند او درباره‌ی تاریخ ریاضیات ایران، مانند کاشانی‌نامه، بیرونی‌نامه و بوزجانی‌نامه، برنده‌ی جایزه‌ی‌ کتاب سال ایران شد.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file