رسته‌ها
قرآن و تبلیغ
امتیاز دهید
5 / 3.4
با 220 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 3.4
با 220 رای
« با اینکه تبلیغ و امر به معروف و نهی از منکر و انذار و ارشاد از مسائل مهم اسلام است، اما درباره شیوه های آن کتب زیادی منتشر نشده است. خداوند توفیقی مرحمت کرد تا یک دوره قرآن را به قصد برسی مسئله تبلیغ مطالعه و صدها آیه در مورد شیوه تبلیغ و شرایط مبلغ پیدا کردن که آنها را همراه با نکاتی که در طول بیست سال سابقه تبلیغ بدست آوردم در یک کتاب به مبلغان اسلام عرضه کنم.. »
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
128
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
hamid
hamid
۱۳۸۶/۰۹/۲۲
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی قرآن و تبلیغ

تعداد دیدگاه‌ها:
13
لطفا حرف هاي من رو كپي نكنيد!
ضمنا نميدونم چرا شما خودتون رو نخود هر آشي ميكنيد!كي با شما صحبت كرد!؟

اولاً این حرف جرف شما نیست خودتون هم گفتین که حرفه انیشتنه!!
دوماً اینو انیشتن واسه امثال کسانی گفته که از روی حماقت فکر میکنن بعضی چیزا مقدس و غیر قابل نقد هستن و اگه نقد بشن چیزی از اعتقادات قلابی باقی نمی مونه!! برای همین جلوی علم می ایستن و خودشون رو به کوچه علی چپ میزنن!!
سوماً اصل حرف انیشتن اینه که دو چیز در دنیا انتها ندارد یکی آسمان و فضاست و دیگری حماقت و جهالت است که البته در ادامه گفته راجه به لایتناهی بودن آسمان شک داره اما راجع به لایتناهی بودن جهالت و حماقت شک نداره!
:)):)):))
چهارماً تو هستی که خودت را بیخودی نخود هر آش میکنی و راجع به شجریان و نظریه تکامل و تاریخ ایران باستان و شخصیت عارف هندی اشو و هزار مسأله دیگه کلی دروغ و فحش مینویسی!! و خودتو پشت دین قائم میکنی و به دیگران تهمت تعصب میزنی... تو آمدی دیگران را با تعصب های خودت تحریک کنی تا وقتی دیگران جوابت را مثل خودت به تو دادند آنها را متهم به تعصب کنی!!!:)):)):)):)):))
فیلیس کاسه کوزه ات را گذاشتم پشت در... رفتی برشون داری لطفاً در رو هم ببند که یه وقت دزد نیاد توی سایت!
انیشتن : سخت ترین کار دنيا قانع کردن یک احمق

لطفا حرف هاي من رو كپي نكنيد!
ضمنا نميدونم چرا شما خودتون رو نخود هر آشي ميكنيد!كي با شما صحبت كرد!؟
ياد مشركان زمان پيامبر افتادم كه براي اينكه آيه هاي قرآن روشون اثر نگذاره، پنبه داخل گوششون ميذاشتند و ميترسيدند كه متزلزل بشوند طوري كه خيلي هاشون بعد از شنيدن آيه هاي قرآن از زبان پيامبر ،ميلرزيدند و بعضي كه قرآن اثرش رو روشون گذاشته بود ولي از سر سرسختي و چون ايمان آوردن به پيامبر بنفع منفعتشون نبود،براي شنيدن آيه هاي زيبا و دلنشين كه به قول خودشون جادو بود،شبها پنهاني كنار خونه كعبه ميومدند.

فقط میتونم بگم::)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) بابا یکی پنبه بیاره من بذارم داخل گوشام از بس لرزیدم تو این 1400 سال تمدن و انسانیت و علم و اخلاق!!
hadig:
(قرآن نیاز به این نظر خواهی ها ندارد .
در پناه حق.)
موافقم.قرآن نيازي به تاييد ما نداره.خواهشا يك بار هم كه شده قرآن رو كامل بخونيد بعد راجع بهش اظهار نظر كنيد!نترسيد عقايدتون متزلزل نميشه!!
ياد مشركان زمان پيامبر افتادم كه براي اينكه آيه هاي قرآن روشون اثر نگذاره،پنبه داخل گوششون ميذاشتند و ميترسيدند كه متزلزل بشوند طوري كه خيلي هاشون بعد از شنيدن آيه هاي قرآن از زبان پيامبر ،ميلرزيدند و بعضي كه قرآن اثرش رو روشون گذاشته بود ولي از سر سرسختي و چون ايمان آوردن به پيامبر بنفع منفعتشون نبود،براي شنيدن آيه هاي زيبا و دلنشين كه به قول خودشون جادو بود،شبها پنهاني كنار خونه كعبه ميومدند.
بسیار عالی و کارشناسی بود.
خوندم و لذت بردم.
توپه توپه:-*:-*
با تشکر ویژه
موفق باشیدد
عالی بود این کتاب
با تشكر از زحمتتون
كتابهاي آقاي قرائتي معمولا مفيدن
به نفر اول که بعضی چیزارو نوشته پیشنهاد می دم که این کتابا رو نخونه که در موردش بخواد این جملات رو بنویسه . واقعا عجیبه که هم ذهنشون مخالفه و هم دوست دارن بخونن . به نظر من که شخصیت دو گانه ای دارن .
خيلي آدم بايد احمق باشه كه تمايل به خوندن اين قبيل كتابها رو داشته باشه.......اين كتاب فقط يه نقش رو ميخواد ايفا كنه.اون هم اينه كه ذهنه مارو مسموم كنه .قدرت تفكر رو از ما بگيره ..ننگ به همچين نويسنده ي خائن..مرگ به اين نويسنده ي بي شرم و مفتخور كه امثال اون در جامعه ما كم نيستند و در اصل همون انگلهاي جامعه ايران رو تشكيل ميدن......اين نويسنده فرض كرده كه ما هالو ايم...نه آقا..نه . ما به اين خزعبلاتي كه شما نگارش كرديد ايمان نمي آريم
PDF
655 کیلوبایت
قرآن و تبلیغ
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک