رسته‌ها
Newnes Dictionary Of Electronics
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 7 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 7 رای
کتاب Newnes Dictionary Of Electronics در 399 صفحه ، مرجع و راهنمای مفیدی برای همه دانشجویان رشته برق است و برای افرادی که مقاله می خوانند، قابل استفاده می باشد.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
simin
آپلود شده توسط: simin
۱۳۹۲/۱۱/۰۹
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
399
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی Newnes Dictionary Of Electronics

تعداد دیدگاه‌ها:
5
ممنون از راهنمایتون!! خوشهال میشم. حتما سری میزنم!
[quote='لاسیلا']نقل قول از گیلدخت:نقل قول از لاسیلا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟� �� �� �نگلیسیه آیا؟؟؟ لاسیلای عزیز کتاب ، شامل اصطلاحات انگلیسی یه که در این رشته کاربرد داره و کلا به زبان انگلیسی هست. آهان پس به درد من نمی خوره!!![/quote] آره دوست خوبم البته تو سایت برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب سن تو کتاب های خوبی هست که می تونی استفاده کنی . اینم لینکش :-) http://ketabnak.com/index.php?subcat=391 شامل 521 کتاب برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی
[quote='گیلدخت']نقل قول از لاسیلا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟� �� �نگلیسیه آیا؟؟؟ لاسیلای عزیز کتاب ، شامل اصطلاحات انگلیسی یه که در این رشته کاربرد داره و کلا به زبان انگلیسی هست.[/quote] آهان پس به درد من نمی خوره!!!
[quote='لاسیلا']؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟� �نگلیسیه آیا؟؟؟[/quote] لاسیلای عزیز کتاب ، شامل اصطلاحات انگلیسی یه که در این رشته کاربرد داره و کلا به زبان انگلیسی هست.:-)
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟انگلیسیه آیا؟؟؟
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.