رسته‌ها
گفتگوهای من با شاه - جلد 1
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 92 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 92 رای
زی‍رن‍ظر: ع‍ب‍دال‍رض‍ا ه‍وش‍ن‍گ‌ م‍ه‍دوی‌

گفتگوهای من با شاه - جلد 2:
http://ketabnak.com/comment.php?dlid=56379
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
437
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
khar tu khar
khar tu khar
1393/01/16

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی گفتگوهای من با شاه - جلد 1

تعداد دیدگاه‌ها:
10
سلام
کتاب گفتگوهای من با شاه، هر دو نسخه جلد یک است و به اشتباه جلد یک و دو درج شده است.
شما در کامنت آخرتون استداد رو لزومه حال حاضر دانستید که من بطور کلللل با این مسئله مشکل دارم. استبداد یک نماد و صفت است که تداعی معنا میکند پس لطفا از این کلمه به جا استفاده کنید؟ چطور میتوانید برای هموطنان خود همچین آرزویی بکنید؟ ولو اینکه دشمن شما باشند؟ من با بطن این موضوع مشکل دارم! شما هم چون حاضرین در راس هر صدای مخالف را میخواهید در نطفه خفه کنید. و وقتی این قسمت از پیامتون را خواندم بسیار قلبم درد گرفت (ملت ایران لایق استبداد است) امیدوارم این جمله از صمیم قلبتون نباشه. ببینید من قبل از اینکه شاملو را انتخاب کنم همه چیز را راجع به ایشان می دانستم ولی آیا شما از همه چیز محمدرضا آگاهید؟ از جابجا کردن مواد مخدر توسط اشرف و عضو مافیا بودنش آگاهید؟ آگاهید که به وسیله خسروانی موسس باشگاه تاج با هدایت اراذل و اوباشی چون شعبون بی مخ چه با فرودستان کرد؟ از تنفذ شاپور جی آگاهید؟ از اینکه در ساواک 400 پرسنل گاها در خدمت اوامر اشرف بود آن هم برای کنترل عشقهای روزانه ی او؟
اگر بیس گفتار شما بنا بر اشتباهه من چند سوال دارم آیا اصلاحات ارضی محمدرضا که بدون تفکر اجرا شد و مکانیزه کردن کشاورزیکه منجر به هجوم آوردن مردم بسوی تهرانی شد که هیچ برنامه ای جز رسوندنش توی چهار سال به دو برابر جمعیت و وارداتی که شمارش کشتیها بعضا به 600 میرسید که از 300 به آنور باید اجناس خود را با گرفتن دموراژ روزانه در دریا خالی کنند بدلیل فاسد شدن و طولانی شدن تخلیه. حال ایشون ضربه بیشتری زدند یا تفکرات شاملو؟ طرفداری مکرر او از فراماسون که در کتب متفاوت قابل رویت که اسم آوردم را چه میگویید؟ البته ایشون حق داشتند زیرا محمد علی فروغی حکومت ایشان را با رفتن رضاخان آن هم فقط با راننده شخصیش و ملتمسانه درخواست کردن از او تثبیت کرد که ماسون بودن فروغی کاملا ثابت شده است... آیا شاملو از نظر اخلاقی مشکل داشت؟ مگر محمد رضا با فرح از طریق باغ حصارک آشنا نشد؟( در آن زمان فرح دختر فقیری بود که تمایلات چپ کومنیستی داشتو با تعدادی از دانشجویان رفاقت می کردکه گرایش کومونیستی داشتند و فقر باعث گرایش ایشان به این تفکر شده بود.
یک چنین دختری نمی توانست مورد توجه هیچ مردی قرار گیرد،از فرط استیصال برای کمک مالی به سراغ اردشیر زاهدی به حصارک می رود تا بتواند در پاریس زندگی و تحصیل ند،اگر ندانیم حصارک چیست شاید مسئله مفهوم نشود.
در حصارک ویلایی بود که اردشیر زاهدی با تعدادی از رفقای جوان او منتظر شکار دخترها و زن ها می نشستند،هر مراجعه کننده از جنس مونث اگر مورد پسند زاهدی واقع می شد،بالافاصله به اتاق خواب می رفتند و اگر مورد پسند زاهدی نبود با تعدادی از رفقایش که حضور داشتند سپرده می شد.)
واقعا ممنونم ....امیدوارم کتاب نگاهی به شاه از دکتر عباس میلانی هم بذارین..مرسی 20 از 20
اینجانب یکی از اعضای سایت از کلیه دوستانی که کتاب اپلود میکنند بخصوص دوستان پرکاری مانند جناب khar tu khar کمال تشکر دارم
کتاب خلبان اشتوکااااااااااا را نمیزارین جناب khar tu khar ؟
حقیقتا بخش مهمی از غنای این سایت مرهون khar tu khar عزیز است. ممنونم.
گفتگوهای من با شاه - جلد 1
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک