Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

کشتار نویسندگان در ایران

نویسنده:
.
این کتاب متضمن نکاتی است درباره چگونگی به قتل رساندن برخی نویسندگان, روزنامه نگاران و آزادی‌خواهان ایرانی, از عهد قاجار تا زمان کنونی .نگارنده برای هر یک از اشخاص, شرح مختصری از زندگی, فعالیت‌ها و مبارزات سیاسی و اجتماعی, معرفی آثار و اطلاعاتی نظیر آن, به دست می‌دهد .این اشخاص عبارت‌اند از :میرزا جهانگیر خان صوراسرافیل, میرزاده عشقی(مدیر روزنامه قرن بیستم), فرخی یزدی(مدیر روزنامه طوفان), محمد مسعود(مدیر روزنامه مرد امروز), کریم‌پور شیرازی(مدیر روزنامه شورش), حسین فاطمی(مدیر روزنامه باختر امروز), محمد مختاری(نویسنده) و محمدجعفر پوینده(نویسنده)

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: ن‍ش‍ر ال‍ب‍رز، ۱۳۷۸.

» کتابناکهای مرتبط:
اسناد محرمانه وزارت خارجه بریتانیا - جلد 3
تبریز طوفانی: قیام شیخ محمد خیابانی
The Shah

نسخه ها
4.5 / 5
با 51 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 3
۱۳۹۲/۰۸/۱۳


پاسخنگارش دیدگاه
khar tu khar
Publisher
نقل قول:
خیلی دردناکه که کتاب داره از آزادی قلم حرف میزنه ولی جای جای متن های اون رو با مارکر مشکی پوشونده اند

با سلام. در مورد این مطلبی که نوشته اید این مارک کردنها از جانب من بوده است که هنگام مطالعه با ماژیک قرمز مارک کرده بودم و متاسفانه موقع اسکن از بین نرفت و بر جای ماند .
نقل قول  
scorpion01
Member
راستش اولش که این کتاب رو دیدم فکر کردم منبع خارجی دارد حداقل در جمهوری وحشت چاپ نشده است اما متاسفانه چنین نبود چاپ 1378 با نظر وزارت محترم ارشاد ! خیلی دردناکه که کتاب داره از آزادی قلم حرف میزنه ولی جای جای متن های اون رو با مارکر مشکی پوشونده اند . یعنی حتی به متن های بعد از سلاخی ارشاد هم رحمی نکرده اند . ضمناً چرا از احمد کسروی هیچ صحبتی نشده ؟؟؟ فکر کنم همه دوستان جوابشو بدونن . به هر حال پیشنهاد میکنم بیخودی وقتتون رو برای مطالعه اون نذارین.
نقل قول  
seeyed
Member
کتاب خوبیه ولی جای بسیاری از بزرگان توش خالیه................
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You