رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

این آهنگ را قبلا هم شنیده ام

این آهنگ را قبلا هم شنیده ام
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 16 رای
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 16 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
✔️ داستان با این جملات آغاز می شود:
وقتی دختر کوچکی بودم، آخرین شغل پدرم نگهداری از باغ و محوطه فضای سبز خانه ای مجلل و بزرگ به مساحت بیست هکتار بود. باغ متعلق به خانواده کرینگتون، یکی از ثروتمندترین خانواده های شهر انگل وود، بود که در پنج کیلومتری غرب منهتن، نزدیکی پل معروف جورج واشنگتن در ایالت نیوجرسی قرار داشت.
در بعدازظهر شنبه ای در ماه اوت بیست و دو سال پیش، هنگامی که فقط شش سال داشتم، پدرم می بایست برای سرکشی کابل برقی می رفت که برای چراغانی مهمانی بزرگی که در آن شب در خانه آقای کرینگتون برپا میشد، در نظر گرفته شده بود. جشنی که دست کم در آن دویست نفر شرکت داشتند. مادرم درگذشته بود و من با پدرم تنها زندگی می کردم؛ از این رو مجبور شد مرا هم با خود ببرد. وقتی رسیدیم از من خواست روی پلکان مشرف به در پشتی خانه بنشینم و تکان نخورم تا او برود و برگردد. و اضافه کرد که در صورت نیاز به دستشویی می توانم به داخل بروم و از دستشویی کارکنان خانه استفاده کنم. درست همان چیزی که دختر کنجکاوی مثل من به آن نیاز داشت تا وارد آن خانه شود...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
HeadBook
HeadBook
۱۳۹۲/۰۸/۰۵

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی این آهنگ را قبلا هم شنیده ام

تعداد دیدگاه‌ها:
1
صدای 2 نفر را که با هم صحبت می‌کردند، شنیدم؛ صداها متعلق به 1 زن و مرد جوان بود. با هم بگومگو می‌‌کردند ولی با صدای آرام. جر و بحث درباره پول بود. درست همان موضوعی که مادربزرگم همیشه درباره‌اش با پدرم جر و بحث می‌کرد. مادربزرگ همیشه پدر را سرزنش می‌کرد که پولش را برای هیچ و پوچ بر باد می‌دهد. آن زن هم از آن مرد پول می‌خواست. مرد جواب داد: «قبلا به اندازه کافی به تو پول داده‌ام.» «باور کن این آخرین بار است که از تو پول می‌خواهم.» «نه باور نمی‌کنم. چون این آهنگ را قبلا هم شنیده‌ام.»
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.