با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

شور زندگی

شور زندگی

✔️ شور زندگی نام یک کتاب ادبی دربارهٔ زندگی ونسان ون گوگ است که توسط ایروینگ استون، نویسندهٔ اهل ایالات متحده آمریکا نوشته شده‌است.
کتاب حاضر (شور زندگی) که آمیختهٔ دلپزیری از افسانه و حقیقت است، سر گذشت زندگی ونسان ون گوگ را در قالب داستان عرضه می‌کند. با آنکه قسمت هائی از کتاب از روی تخیل پرداخته شده، می‌توان داشت که روح و جوهر واقعیت در آن گم نیست. ایروینگ استون، نویسندهٔ آمریکایی، با شکیبایی فراوان مدارک معتبر را دربارهٔ وان‌گوگ گردآورده، به همه نقاطی که اقامتگاه یا گذرگاه او بوده‌است، سفر کرده و وضع محل را ب چشم دیده‌است، با همهٔ کسانی که خاطره‌ای یا روایتی از زندگی نقاش هلندی داشتند، گفتگو نموده و کوشیده‌است تا حتی المقدور تصویری شبیه به اصل از ماجرای او به پردازد. نامه‌های ونسان به برادرش تئو ون گوگ منبع گرانبهایی برای پژوهش در حال اوست. این نامه‌ها نه تنها راهنمای صادقی برای وقوف به نحوهٔ زندگی و احساس و افکار او هستند، بلکه از نظر ادبی نیز خود شاهکار لطف و سادگی بشمار می‌رود.

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌ : ن‍ش‍ان‍ه‌‏‫، چاپ سوم: ‌۱۳۹۰

» کتابناکهای مرتبط:
تاراس بولبا
قبل از طوفان (جلد 6)
مارکوی رومی

نسخه ها
4.7 / 5
با 22 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 3
۱۳۹۲/۰۸/۰۳


پاسخنگارش دیدگاه
سلام دوستان هست کسی که این کتاب رو تو آرشیو داشته باشه؟ ممنون میشم اگر بهم پیام بدید
نقل قول  
angels_kiss
Member
ببین ونسان ! هیچ‌وقت در مورد هیچ‌چیزی نمی‌تونی کاملاً مطمئن باشی ، فقط باید شجاعتشو داشته باشی تا اون کاری رو که فکر می‌کنی درسته ، انجام بدی .
نقل قول  
parisa4052001
Member
حتما بخوانید واقعا زیباست راجع به ارتباط بین انسانها وتأثیر انها بر زندکی
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You