Hiweb

هولوکاست یا هولوکاست

هولوکاست یا هولوکاست

نویسنده:
.
در این کتاب هولوکاست یا هولوکاست به بررسی و تبعید آلمان نازی از اتهامات یهود(صهیون) و سپس روشن ساختن جنایات متفقین و اطلاعات در رابطه با هولوکاست های واقعی که توسط دول متفقین و غربی مرتکب شدند خواهیم پرداخت.
متاسفانه یهود(صهیون) در حال حاضر بر تمام نظام های سیاسی و اقتصادی جهان رخنه کرده و با استفاده از سیستم تبلیغاتی گستره و رسانه های مختلف توانسته افکار عمومی اکثریت را به نفع خودش تغییر داده و هم اکنون نیز اینکار ادامه دارد. و اگر شخص روشن فکری ، هرگونه اطلاعات ضد تفکر آنها را روشن و علنی سازد توسط مراجع قانونی دچار بازداشت ، جریمه نقدی و … میشود.
کلمه هولوکاست واژه ای یونانی به معنای همه سوزی در زبان پارسی است.

منبع: نازی سنتر

» کتابناکهای مرتبط:
خاطره های جنگ دوم جهانی (جلد سوم): آزادی
The Jewish Century
پان ترکیسم و صهیونیسم

نسخه ها
PDF
حجم: 6 مگابایت
دریافت ها:
تعداد صفحات: 25
3.2 / 5
با 39 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 15
۱۳۹۲/۰۸/۰۵


پاسخنگارش دیدگاه
Libre
Member
برو جوجه، بذار هوا بیاد!
نقل قول  
jarage
Member
نقل قول از Libre:
جالب است که نازى هاى واقعى براى خارجیان "همفکر" خود تره هم خرد نمى کنند و آنها را جزو دردسرهایى قلمداد مى کنند که باید کلکشان را کند ... . مرغ آمد راه رفتن کبک را یاد بگیرد، کبک گفت برو جوجه بزار هوا بیاد!


چرا مزخرف به هم می بافی یهودی یا نوکر یهود. در زمان جنگ جهانی دوم تمام انسان های ملی گرا و ملت دوست با آلمان نازی همکاری می کردن و آلمان نازی تمامی نوع نژاد بشر رو که ملی گرا بودن حمایت می کردن از جمله ایتالیا،ژاپن،کوکلاکس های آمریکا،ناسیونالیست های عرب های نژاد انسانی و نه عرب های آفریقایی تبار انسان نمای سیاه و حتی و جالب تر اینکه برای عزیزان تورانیان سفیدپوست آریایی( یا همان ترکان تورانی که از نژاد آریاییان هستند) ناسیونالیست های آذربایجانی بخشی از بازوی نظامی آلمان نازی بودن و با کمونیست های ضد نژادبشر و اشغالگران(کمونیست ها) خاک توران آریایی مبارزه می کردن اسم این ارتش آذربایجان لژیون بود که بازوی نظامی آلمان نازی در جنگ بود یا محمدامین الحسینی یک عرب برای آلمان نازی ارتشی از ناسیونالیست های عرب و مسلمان رو ایجاد کرد.
الان هم در هر کشوری از نژاد انسان(نه آفریقا و ... که اصولا ملت محسوب نمیشن که ملت داشته باشن مثل یهودی ها گله هستن) ناسیونالیسم پیروز میشه تمام نازی های دنیا خوش حال می شن چون این راهی برای آینده ای هست که در اون انسان جایگاه خودش رو پیدا کرده و از خودبیگانگی و فرد گرایی(یعنی من تنها و بدون جمع) رو فراموش خواهد کرد و انسان ها در جمع معنی پیدا خواهند کرد،اهمیت نه من،نه من تنها،نه منی که بدون توجه به جامعه هر کاری بکند،بلکه منی که در راه ملت،پیشرفت نژاد بشر و انسان معنی پیدا خواهد کرد و حقیقت هم این هست انسان تنها معنی نداره انسان در جمع و در تلاش و جایگاهش در راه پیشرفت ملت و نژاد بشر معنی داره.
نقل قول  
Libre
Member
جالب است که نازى هاى واقعى براى خارجیان "همفکر" خود تره هم خرد نمى کنند و آنها را جزو دردسرهایى قلمداد مى کنند که باید کلکشان را کند ... . مرغ آمد راه رفتن کبک را یاد بگیرد، کبک گفت برو جوجه بزار هوا بیاد!
نقل قول  
01312247566
Member
اگر من هم (که میشناسید) پروپاگاندای متفقین را وحی منزل میدانستم مخالف کتاب میشدم و تمام جنایت های انگلیس و امثال هم در همه جا بخصوص کشورم را نادیده میگرفتم و تمام کشتارهای انان را به هیتلر نسبت میدادم . کسانی که خون تمام ملت ها را خوردند فرشته و هیتلر شیطان رجیم.
نقل قول  
jarage
Member
مقاله ای به شدت خواندنی و افشاگر حقایق
نقل قول  
sepehr1200
Member
یهودیان نیرنگ بازان و جنایت کارانی هستند که هدفشان تسخیر دنیا و نابودی دیگر نژادها و حاکم شدن بر نژادهای دیگر است یهودیان نژادهای دیگر را به عنوان برده خود می دانند و معتقدند غیر یهودیان همه به جهنم خواهند رفت مگر اینکه بردگی قوم یهود را کنند
نقل قول  
vasekara
Member
چرا بعضی دوستان حکومت نظامی اعلام می کنند؟

این که ارزش خواندن دارد یا ندارد موضوعی است که مخاطب کتاب بعد از خواندن می تواند دریابد.

لازم نیست کسی حکم بر نخواندن یک کتاب ساده صادر کند.

ادب حکم می کند از این قبیل جمله های تحکمی استفاده نکنیم.

قضاوت را می تواند به شعور مخاطب ارجاع داد.

......................
این دیدگاه در تاریخ 1392/10/12 توسط گیلدخت ویرایش شده است

نقل قول  
amirghorbani
Publisher
سایت نازی سنتر از کاری های هیتلر دفاع می کند این مقاله هم از سوی این سایت نوشته شده است
بنده فقط برای آگاهی دوستان این مقاله را آپلود کردم و به هیچ وجهه محتوای درون آن را تایید نمی کنم
نقل قول  
moist4161
Member
این کتاب سراسر دروغ است . و بر رد بی پایه و اساس واقعه هولوکاست تاکید دارد امیدوارم فریب نازی سنتر را نخورید دوستان من
نقل قول  
SHEKAN
Member
تاریخ حلقه گمشده فراوانی دارد که نیاز به تحقیق و بررسی بی طرفانه دارد ولی در حال حاضر به خاطر وجود قدرتهای برتر و لابی هایی که منافعشان در این پنهان کاریهاست میسر نیست . براحتی نمی توان مسئله مهمی مانند هولوکاست را قبول یا تکذیب نمود . همچنین نمی توان اشخاص جلادی چون استالین و هیتلر و ... را از گناهانشان مبرا نمود .
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You