رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
دوبلینی ها و نقد دوبلینی ها
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 60 رای
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 60 رای
✔️ دوبلینی ها به همراه اولیس شاهکارهای جیمز جویس هستند. دوبلینی ها مجموعه ای از پانزده داستان کوتاه است که برای اولین بار در سال 1914 منتشر شده است. جویس با دیدی ناتورالیستی که در بیشتر داستانهای این مجموعه وجود دارد انسان دوبلینی را مورد سرزنش قرار می دهد اما آنچه که به وضوح مشخص است این است که خصلتهای بد نه تنها مربوط به دوبلینی ها بلکه مربوط به تمامی انسانهاست و اینگونه است که همه ما با خواندن دوبلینی ها مسلما در صفحه ای، سطری و یا جمله ای خودمان را می بینیم که همچون شخصیت های ضد قهرمان جویس مورد سرزنشهای او قرار گرفته ایم. در این کتاب سعی او در به تصویر کشیدن طبیعت گرایانه از زندگی طبقه متوسط ​​ایرلندی در سالهای اولیه و بیستم قرن بیستم در دوبلین و اطراف آن می پردازند. این داستان ها زمانی نوشته شده اند که ناسیونالیسم ایرلندی در اوج خود و در جستجوی یک هویت ملی و هدف نهایی بود.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
hesam maleki
hesam maleki
1392/07/13

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی دوبلینی ها و نقد دوبلینی ها

تعداد دیدگاه‌ها:
1
دوستان ظاهراً دانلود مشکل دارد. من به دفعات آزمودم ولی موفق نشدم. در 13.8 دانلود قطع می شود. ممنون می شوم اگر برطرف شود.
دوبلینی ها و نقد دوبلینی ها
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک