با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

نیوتون و فیزیک کلاسیک : قدم اول

نیوتون و فیزیک کلاسیک : قدم اول

.
سری کتب قدم اول که توسط انتشارات شیرازه منتشر شده اند،کتاب هایی هستند مصور ، آسان و جذاب و خواندنی که برای آشنایی و قدم اولیه به سوی بزرگان علم و فلسفه نوشته شده اند و از این حیث برای مخاطب خاص و عام جذاب و مفید است.
.......................
نیوتون ، کسی که در نبوغ از همه ی انسان ها پیشی گرفت !
جان کندیت درباره او می گوید : مجموعه پیوسته ای از تلاش ، بردباری ، فروتنی ، خویشتنداری ، نیکوکاری ، و پارسایی عاری از زنگار پلیدی »

قوس و قزح، میزان گردش ماه، شهاب های آسمانی و جزر و مد دائم اقیانوس ها و سیبی که از درخت افتاد، همه و همه نشانه های وجود جهانی واحد هستند که کشف رموز آن را مدیون یک فرد هستیم: ایزاک نیوتون. نیوتون بدون شک درخشان ترین نابغه تمامی اعصار تاریخ است و با اینهمه هنوز ناشناخته باقی مانده است.
کتاب حاضر به توصیف و توضیح پاره ای از درخشان ترین آراء فردی اختصاص دارد که میزان قابل توجهی از دانش بشری که پیش از او تولید شده بود و همچنین باورهای نیمه تمام یا اشتباه جاری در این زمینه آگاهی داشت و به تنهایی پیشرفت های چشمگیری در حوزه ریاضیات، مکانیک و نظریه های مربوط به نور به وجود آورد.
کتاب حاضر، قدم اولی است در شناخت فردی خود آموخته که در سن بیست و پنج سالگی نظام توضیحی کاملی از کل جهان ارائه داد. فردی که بدون نظام توضیحی وی، بسیاری از دانسته های علمی بعدی، از جمله نظریه نسبیت اینشتین نمی توانست کشف گردد. اعتقادات شخصی نیوتون نیز از دیگر مواردی است که در این کتاب مورد توجه قرار گرفته اند.

حق تکثیر:
ت‍ه‍ران‌: پردیس دانش‏‫، ۱۳۹۱

» کتابناکهای مرتبط:
اشرف پهلوی: زنان دربار به روایت اسناد ساواک
نامه های سیمین دانشور و جلال آل احمد (کتاب دوم - بخش دوم)
همینگوی

نسخه ها
4.7 / 5
با 25 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۲/۰۶/۲۷


پاسخنگارش دیدگاه
Aziinag
Member
این کتاب مصور واقعا جذابه، برای دوستاران تازه کار فیزیک پیشنهاد میشه.
نقل قول  
در کنار اطلاعاتی که از کتاب مورد نظر میزارید // مثل نوع فایل ، تعداد صفحات ، حجم و .... لطفاً بگبد که کتاب از چه انتشاراتی هم هست //// با تشکر
نقل قول  
ft0parham
Member
پورفر گرانقدر بی سپاس نوشه جان کردن این کتابها که تو به کاممان میریزی بی انصافی است
نقل قول  
soheil100
Member
گفته شده به دلیل ترافیک سرور ، از اپ کننده تشکر نشه .حقیقتش نمیتونم واسه اپ این کتاب از پور فر عزیز تشکر و قدر دانی نکنم.امیدوارم تا میرسم خونه و بخوام دانلودش کنم لینکشو ور ندارند.دوستان عزیز فیزیکوفیل(فیزیک دوست)این کتاب رو از دست ندید.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You