رسته‌ها
باغ گذرگاههای هزار پیچ
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 47 رای
امتیاز دهید
5 / 4.8
با 47 رای
تعداد صفحات: 418

✔️ مجموعه آثار ترجمه شده‌ی بورخس، توسط احمد میرعلایی؛ شامل: الف، ویرانه‌های مدور، مرگ و پرگار.

درباره داستان باغ گذرگاههای هزار پیچ:
کتاب "باغ گذرگاههای هزار پیچ"،" خورخه لوئیس بورخس" یک استاد چینی انگلیسی به نام دکتر یو تسون را روایت میکند که در جنگ جهانی اول در انگلستان زندگی می کند. تسون یک جاسوس برای Abteilung IIIb ، سرویس اطلاعاتی ارتش امپریال آلمان است.
با شروع داستان ، دکتر تسون متوجه شده است که مأموری از MI5 ،به نام کاپیتان ریچارد مادن او را تعقیب می کند ، وارد آپارتمان دستیار ویکتور رونبرگ شده است ، یا او را اسیر کرده یا کشته است. دکتر تسون مطمئن است که فرد بعد از ویکتور وی است. وی به تازگی محل توپخانه جدید انگلیس را کشف کرده است و مایل است قبل از اسارت ، این اطلاعات ارزشمند را به برلین منتقل کند.
دکتر تسون توضیح می دهد که جاسوسی او هرگز به خاطر آلمان قیصر صورت نگرفته است ، که او آن را "کشوری وحشیانه" می داند. و در دفاع از خود ، او می گوید ، می داند که سرکار اطلاعاتی آلمان ، سرهنگ والتر نیکولای ، معتقد است که مردم چین نژادپرست هستند. بنابراین دکتر تسون مصمم است که از هر جاسوسی سفید باید باهوش تر باشد. نیکولی باید جان سربازان آلمانی را نجات دهد. دکتر تون مشکوک است که کاپیتان ماددن ، یک کاتولیک ایرلندی در استخدام امپراتوری بریتانیا ، همین انگیزه را در سر دارد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
418
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
mahdi214
mahdi214
1392/06/10

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی باغ گذرگاههای هزار پیچ

تعداد دیدگاه‌ها:
3
با سلام
تمامی حقوق کتاب باغ گذرگاههای هزارپیچ با ترجمه مرحوم احمد میرعلایی متعلق به انتشارات جویا است. چاپ قدیم این کتاب توسط نشر رضا به مدیریت آقای رضا جولایی بوده است که بعدا نام ناشر به انتشارات جویا تغییر پیدا کرد و در حال حاضر این کتاب توسط انتشارات جویا چاپ می گردد.
خواهشمندیم فایل پی دی اف این کتاب هرچه سریعتر از روی سایت حذف گردد.
با سپاس
[email protected]
jooyapub.com
جولایی
مقصد فراموشی‌ست. من زود آمده‌ام . . .
ترجمه ای فوق العاده استثنایی از استاد میرعلایی 8-)
باغ گذرگاههای هزار پیچ
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک