با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

حشاشین

نویسنده:
✔️ قتل اسرار آمیز خواهر ولنتاین راهبه جوان ، برادر او را- که وکیل سرشناسی است و در جوانی خود نیز راهب یسوعیون بوده است –آرام نمی گذارد و به میدان می کشد .
تنها مدرک او عکس رنگ و رو رفته ای از پاریس جنگ زده در سال 1943 است . بنیامین در جستجوی چهار مردی که در عکس دیده می شوند – و مرد پنجم ، یعنی عکاس ناشناس – با چندین فقره قتل مرموز روبرو می شود. همه هشدار می دهند و او را از ادامه تحقیقات برحذر می دارند : این ماجرا مسئله داخلی کلیسا ست و واتیکان به هیچ کس اجازه نمی دهد در مسائل درونی کلیسای کاتولیک دخالت کند.
همه سرنخ ها به شهر رم و به آرشیو محرمانه واتیکان ختم می شود . ماجرا ریشه در گذشته های دور دارد: در دوران رنسانس و در سال های حکومت پاپ های مخوف خاندان بورجا گروهی قاتل حرفه ای وجود داشت که تنها در شرایط «خاص» و به دستور شخص پاپ برای انجام ماموریت های «ویژه» دست به کار می شد .آیا اکنون شیوخ کلیسا دوباره این گروه مخوف را زنده کرده و به «ماموریت»فرستاده اند؟ آیا واتیکان منافع ویژه ای دارد که برای حفظ آن از ارتکاب قتل هم آیا نمی کند؟

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: ق‍ق‍ن‍وس‌‏‫،۱۳۸۸

» کتابناکهای مرتبط:
خون و اسلحه
دسیسه
چهار موش کور

نسخه ها
4.6 / 5
با 24 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۲/۰۵/۲۷


پاسخنگارش دیدگاه
shd1354
Member
با تشکر. کتابی عالی و در خور تامل میباشد. ممنون
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You