رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
حشاشین
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 24 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 24 رای
✔️ قتل اسرار آمیز خواهر ولنتاین راهبه جوان ، برادر او را- که وکیل سرشناسی است و در جوانی خود نیز راهب یسوعیون بوده است –آرام نمی گذارد و به میدان می کشد .
تنها مدرک او عکس رنگ و رو رفته ای از پاریس جنگ زده در سال 1943 است . بنیامین در جستجوی چهار مردی که در عکس دیده می شوند – و مرد پنجم ، یعنی عکاس ناشناس – با چندین فقره قتل مرموز روبرو می شود. همه هشدار می دهند و او را از ادامه تحقیقات برحذر می دارند : این ماجرا مسئله داخلی کلیسا ست و واتیکان به هیچ کس اجازه نمی دهد در مسائل درونی کلیسای کاتولیک دخالت کند.
همه سرنخ ها به شهر رم و به آرشیو محرمانه واتیکان ختم می شود . ماجرا ریشه در گذشته های دور دارد: در دوران رنسانس و در سال های حکومت پاپ های مخوف خاندان بورجا گروهی قاتل حرفه ای وجود داشت که تنها در شرایط «خاص» و به دستور شخص پاپ برای انجام ماموریت های «ویژه» دست به کار می شد .آیا اکنون شیوخ کلیسا دوباره این گروه مخوف را زنده کرده و به «ماموریت»فرستاده اند؟ آیا واتیکان منافع ویژه ای دارد که برای حفظ آن از ارتکاب قتل هم آیا نمی کند؟
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
sonia
sonia
1392/05/27

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی حشاشین

تعداد دیدگاه‌ها:
2
اسم کتاب در زبان اصلی The Assassini است. کتاب بسیار ماجراجویانه و بی‌نظیریست. نویسنده کتاب حدود ۹ سال صرف نوشتن آن کرده است، همین می‌تونه دلیل کافی باشه که چقدر ماهرانه و بی‌نقص نوشته شده. خواندن کتاب رو به زبان اصلی به همه کتاب‌خوانان توصیه می‌کنم. بعد از خواندن این کتاب، دیگر هیچ کتاب دیگری رو نخواهید پسندید.
با تشکر. کتابی عالی و در خور تامل میباشد. ممنون
حشاشین
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک