Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

تشکیلات فراماسونری در ایران -جلد 2

نویسنده:
.
فراماسونری از جمله تشکل های سیاسی است که درباره تاریخچه آن نظرات ضد و نقیض بسیاری وجود دارد . هم اعضای فراماسونری ، هم موافقان و مخالفان و هم کسانی که نگاه نقادانه به آن داشته اند در نظریات خود راه افراط و تفریط را پیموده اند. طرفداران فراماسونری قدمت این تشکیلات را گاه به ابتدای خلقت می رسانند . در ایران ادیب الممالک فراهانی قصیده ای سروده است که طی آن زندگی انسان ها را از ابتدای خلقت تا آن زمان در قالب فراماسونری شرح می دهد . البته این دیدگاه افراطی توسط نویسندگان فراماسونری نیز به نقد کشیده شده است . برخی از این اندیشمندان معتقدند که هواداران فراماسونری در ذکر این تاریخچه دچار اغراق و افراط شده اند .

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: ع‍ل‍م‍ی‌‏‫، ۱۳۷۱.‬

» کتابناکهای مرتبط:
تشکیلات فراماسونری در ایران - جلد 3
فراماسونری و دجال آخرالزمان
فراماسونری دجال آخرالزمان

نسخه ها
4.3 / 5
با 43 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۲/۰۶/۰۷


پاسخنگارش دیدگاه
این کتابو که نخوندم ولی هر روز و هر شب و در هر مکان فرهنگی و علمی از جمله دانشگاه جدیدا هم به دبیرستان هم سرایت کرده در این نوع موارد دارن حرف و بحث و گفت و گو و... البته چیزی که خودشون اسمشو میذارن راهنمایی و هشدار و آگاه سازی میذارن. به درست بودن این موارد یا اینکه چقدش ساختگی در اثر همون توهم توطئه بوده اینقدر مطلع نیستم که به صراحت حرفی بزنم، ولی خوبه از ین موارد کسانی سو استفاده نکنند
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You