Hiweb

هولوکاست؛دروغ بزرگ یهودیان

63 پرسش و پاسخ درباره هولوکاست

حق تکثیر: انتشار اینترنتی

» کتابناکهای مرتبط:
IV The Age of Faith Part 1
Ancient Egypt - A Very Short Introduction
Witchcraft: A Very Short Introduction

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 52
3.1 / 5
با 603 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 644
۱۳۸۸/۰۷/۲۲


پاسخنگارش دیدگاه
Khwanirath
Member
نقل قول از aryoua:


به نظر می رسد به استناد به این حدیث پیامبر اکرم (ص) الاسلام یعلوا و لا یُعلی علیه اسلام برتری می گیرد و چیزی بر اسلام برتری نمی گیرد. جمله اول درست باشد. حال این که ذات اسلام دقیقاً چیست و حقانیت این جمله موضوع دیگری است.


کَلِمَةُ حَقٍّ یُرَادُ بِهَا بَاطِلٌ
نقل قول  
aryoua
Member
نقل قول از Khwanirath:
نقل قول از ctr2006:اسلام در ذات خویش برتری طلب است و فاشیزم در اسلام جولان می دهد.


گمان می کنم بر سر کلماتی که بکار می برید ..


به نظر می رسد به استناد به این حدیث پیامبر اکرم (ص) الاسلام یعلوا و لا یُعلی علیه اسلام برتری می گیرد و چیزی بر اسلام برتری نمی گیرد. جمله اول درست باشد. حال این که ذات اسلام دقیقاً چیست و حقانیت این جمله موضوع دیگری است.
نقل قول  
Aristoteles
Member
mt1397 گرامی :
نقل قول:
ز دید تاریخی، مردمان فلسطین همان بنی اسرائیل هستند که در زمان گسترش اسلام، مسلمان شدن و مانند مصری ها زبانشان عربی شد
بله در خود اسراییل هم پژوهشگر اسراییلی Shlomo Sand در کتاب The Invention of Jewish Peopleدقیقا به همین نتیجه گیری رسیده است که باعث دلخوری صهیونیست ها شده است
در پاسخ agha sohrab :
حالا اگر هلوکاست به این اندازه بوده و یا نبوده جای بحث دارد و باید درباره اش بحث شود ولی ما از کشتار بیگناهان شاد نمیشویم و برایش جشن نمیگیریم و کشتار هر بیگناهی را محکوم میکنیم درحالیکه یهودیان در جشن "پوریم " شان کشتار تاریخی ایرانیان را جشن میگیرند و به آن افتخار هم میکنند ، حتی نتانیاهو هم چندی پیش در موضوع گیری بر ضد ایران ار همان داستان" استر و مردخای " و کشتار ایرانیان تورات بهانه آورده و ایران ستیزی خودرا توجیه کرده است.
نقل قول  
agha sohrab
Member
هولو کاست دروقه باورکن جدی میگم تو این کتابم نوشته- آ قا / سبور چی /صبور چی /زبور چی اینام خیلی گفتن ... ینی راسه راسه-!! برا همینم اونا گفتن ما دوسته مردم اسراییل خبیثیم!
نقل قول  
mt1397
Member
درود.

از دید تاریخی، مردمان فلسطین همان بنی اسرائیل هستند که در زمان گسترش اسلام، مسلمان شدن و مانند مصری ها زبانشان عربی شد. چه اینکه افرادی از ایشان همچنان بر آیین ترسایی خود ماندن.
از دید ژنتیکی، نزدیکی چشمگیری میان عرب های فلسطین و یهودیان می باشد. نیز، همسانی کروموزم های Y ایشان به یک منبع کروموزمی برمی گردد. این سخنی است که پژوهش های معتبر ژنتیکی موسسه علمی اشپرینگر می گوید.

گویا سخن و پیشگویی حضرت موسی در سِفر تثنیه باب 31 بندهای پایانی در صهیونیسم محقق شده!

رستگار باشید.
نقل قول  
Aristoteles
Member
جناب emadkh185
اولا که در اینترنت میلیاردها سایت با موضوع های جورواجور هست ، کسی شما را مجبور نکرده که بیایید در این سایت کامنت های مربوط به این کتاب را بخوانید
دوما اگر شما دوست داشتید میتوانید در زیر کتابهای مربوط به اقتصاد و سیاست های اقتصادی درباره بیکاری و تورم بحث کنید
سوما اگر شما بگفته خودتان :
نقل قول:
من خودم انقدر فکرم به مشکلاتم گرمه که نمی دانم ا
پس بجای اینترنت گردی و کامنت های نا مربوط و حرص خوردن از اینکه چرا درباره کتاب هلوکاست بحث میشود ، بروید چیزی سودمند یاد بگیرید و را حل کاربردی برای مشکلات خودتان پیدا کنید
نقل قول  
emadkh185
Member
آفرین دست بزنیم برای نویسنده کتاب ... ثابت کرد هولوکاست دروغه ... یعنی الآن همه مشکلاتمون حل شد!! تورم حل شد بیکاری حل شد و همه مشکلات حل شد ... چقدر بدبخت هستیم ما ایرانیها که هزار جور مشکل رنگارنگ داریم بعد قدرت بالای سرمان خیلی خوش و خرم وخجسته مشکلات ما اونجاش هم نیست و همه مشکلش اینه که ثابت کنه هولوکاست دروغه!! واقعن خیلی دلخوش و بی مشکل و مرفه و بی درد هستند اونهایی که همه مشکلشون اسرائیله ... من خودم انقدر فکرم به مشکلاتم گرمه که نمی دانم اسرائیل کدوم سمتی هست؟! چقدر بیمشکل هستند اونهایی که همه غمشون اسرائیله!!
نقل قول  
پیامبر اسلام هم اگر با یهودیان برخورد نمی کرد مثل مسیح بالای صلیب بود پس سیاست ایشان در برابر یهود از عقل سیاسی و دانش تاریخی ایشان بود
نقل قول  
دموکراسی در اسرائیل هم از آن جوکهای خنده دار است اسرائیل تنها رژیم فاشیستی منطقه است که دو نوع شهروند دارد شهروند درجه سه فلسطینی هر روز کشتار میشوند و شهروندان درجه یک که در راس امورند واقعا چه تفاوتی میان آلمان نازی و اسرائیل وجود دارد البته غرب با کمال پر رویی آلمان نازی را محکم میکند اما از اسرائیل حمایت میکند
نقل قول  
Khwanirath
Member

نوع دیگری از آدرس غلط دادن ها که باز هم ناشی از ناآگاهی است را در سخنان شما مشاهده می کنیم. آنجا که تظاهرات در سوریه را تا پیش از ورود جمهوری اسلامی "مسالمت آمیز" می دانید. تظاهرات سوریه از ماه ژانویه ۲۰۱۱ آغاز شد و از ژوئن همان سال وارد فاز مسلحانه گردیده و در ژوئیه همان سال ارتش آزاد اعلام حضور کرد. آن تظاهرات شش تا هفت ماه مسالمت آمیز بود و ایران در سال ۲۰۱۳ وارد میدان شد.

ایجاد داعش ارتباطی با ایران ندارد. داعش ترکیبی از عقاید ابن تیمه؛ ابن قیم جوزیه و سید قطب است و ارتباط دادن آن به ایران آدرس غلط است. این قسم توهمات توطئه که ایران یک دشمن قسم خورده برای خود ایجاد می کند زیادی ساده انگارانه است.

نکته نغز دیگری نیز در سخن شما هست. آنجا که معتقدید آقای بهرام پور در حال بیان "حقایق" است. مثال تاییدش؟ آغا محمد خان قاجار!!! این مسئله بیش از آنکه محققانه باشد از سر لج و لج بازی و کودکانه است. مفسرانی هم در نفی سخن آقای بهرام پور قلم زده اند. پاسخ آیت الله کاظم قاضی‌زاده ، مدرس دروس خارج فقه حوزه قم و عبدالعلی بازرگان مفسر قرآن را بنده شخصا از نظر گذرانده ام. طرفه آنکه برداشت خشن از آیه ای که فعل امر هم ندارد از منظر جنابعالی بیان "حقایق" است. ولی نظر سایر مفسرین برای حضرتتان کوچک ترین اهمیتی ندارد. چرا ندارد؟ چون آغا محمد خان قاجار خوب اسلام را فهمید!!

بی اطلاعی دیگری نیز از شما می بینم. آنجا که می فرمایید: "یهودیان بخش زیادی از اموال اجدادی خویش را از فلسطینیان خریدند". ببینید تا چه اندازه ناآگاهید. صهیونیست ها ۶ درصد زمین های فلسطینیان را خریداری کردند. الان ۸۹ درصد فلسطین بزرگ را رژیم اسرائیل در اختیار دارد. یعنی ۸۳ درصد را با سرنیزه صاحب شده.

اما سوال مهمی پرسیدید که فارغ از پاسخ نامعقول شما؛ قابل توجه است. تفاوت مسئله فلسطین با مسلمین چچن و اویغورها در چیست؟

فلسطین اشغال شده است و رژیم دیگری با یک ملت مصنوعی در خاک مسلمین اعلام وجود کرده. در حالی که نه چچنی ها روس ها را اشغالگر می دانند و نه اویغورها. حتی در بین قاطبه تجزیه طلب های امروزه ی ایران هم من ندیده ام که کسی حکومت ایران را اشغالگر بخواند. همیشه ی تاریخ سین کیانگ جزوی از چین بوده است. از بمب گذاری ها و انهدام هواپیماهای روسی توسط ایشان می گذرم.

مسئله فلسطین ولی یک مسئله مطلق است. یک طرف (فلسطین) حق مطلق است و طرف دیگر (رژیم اسرائیل) ناحق مطلق. خاک مسلمین اشغال شده؛ رژیم دیگری در آن تشکیل شده؛ مسلمین را از خانه رانده اند. به کشتارشان هم می پردازند که حسب وعده خداوند متعال؛ پایان شایسته ای در انتظار رژیم سفاک اسرائیل است.

در پایان سپارش می کنم در اوقاتی که فراغت بال دارید؛ به مطالعه جامع و عمیق کلام الله بپردازید.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You