Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

هولوکاست؛دروغ بزرگ یهودیان

63 پرسش و پاسخ درباره هولوکاست

حق تکثیر: انتشار اینترنتی

» کتابناکهای مرتبط:
اتحاد شوروی از تکوین تا فروپاشی
بهار عرب
افغانستان در مسیر تاریخ (جلد دوم)

نسخه ها
PDF
حجم: 1 مگابایت
دریافت ها:
تعداد صفحات: 52
3.1 / 5
با 587 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 492
۱۳۸۸/۰۷/۲۲


پاسخنگارش دیدگاه
Behruz67
Member
نقل قول از HAMEDLORDOFCHAOS:
... این مستند یک جو سازی سیاسی هست همان پروپاگاندا ... هولوکاست واقعی در ایران سال 1293الی 1298 شمسی رخ داد که انگلیس از جنوب و روسها از شمال وارد ایران شدند و میلیون ها ایرانی در آن به ناحق کشته شدند یا در خلال جنگ جهانی دوم بر اثر قحطی دوم یا اردوگاه مرگ آیزنهاور که آلمانی های فراوانی کشته شدند بالغ بر یک میلیون و پانصد هزار تا دو میلیون نفر کشته شدند ... چون اصلا نیازی نمیبینم در مورد فیلم پیشنهادی شما صحبت بکنم اصلا حتی ارزش وقت گذاشتن نداره! فقط یک نکته بگم پس از تحقیقات پرفسور فوریسون صحبتی از ایشان نقل میکنم ... هیچ سند واقعی در خصوص صحت هولوکاست وجود ندارد و به صورت تکنیکی غیر ممکن است که چنین حادثه‌ای اتفاق بیفتد. ... هولوکاست یک افسانه است ...

* از همان اول شما پیش‌داوری کردید و این مستند رو یک لایق وقت گذاشتن هم نمی‌دونید ولی لابد فیلم‌های انکارکنندگان ارزش وقت گذاشتن دارند؟!
یک اینکه این مستند متعلق به سال‌های پس از شکست آلمان هیتلری بوده و تمامی فیلم‌ها هم مال اون زمانه که احتمال تقلب رو کم میکنه. دوم این که این فیلم مستند بر اساس واقعیت‌های ضبظ‌شده به صورت فیلم است. مسلما آمریکا قصد تبلیغاتی از این فیلم داره که خودش رو ناجی اروپا بدونه و یهودی‌ستیزی خودش رو پنهان کنه (کشتی مملو از یهودیان پناهجو رو راه نداد و تا مدت‌ها این رویه ادامه داشت). اما این بخش تبلیغاتی نمی‌تونه حقایقی که در این فیلم ضبط شده رو خدشه‌دار کنه. اگر قصد انکار هولوکاست رو دارید حتما باید این فیلم و مشابه رو ببینید تا بتونید تا تصمیم‌گیری‌تون با اطلاع کامل باشه.
* ظاهرا مثل خیلی‌های دیگه شما هم مشکل درک ایده‌ی هولوکاست رو دارید. هولوکاست در معنای کشتار عظیم (کشته‌ها با ارقام بالا) نیست بلکه برنامه‌ی از پیش ریخته‌شده برای قتل‌عام یا نابودی گروهی از مردم بر اساس نژاد، دین و غیره است. در این معنا، نمونه‌هایی که شما ذکر کردید جزو کشتارهای غم‌انگیز است ولی هولوکاست نیست. برای هولوکاست به غیر از مورد یهودیان می‌توان به نمونه‌های سرخ‌پوستان آمریکای شمالی و یا حتی یزیدیان عراقی اشاره کرد.
* تحقیقات پرفسور فوریسون شما هم خودش کلا زیر سواله و این یکی واقعا ارزش وقت گذاشتن نداره!
نقل قول  
درود
سالهای سال قبل این مستند دیدم ، اول یک نکته بگم نه من دوستدار نازی هستم نه نژاد پرستی نه برایش شان و منزلتی قائلم اما به قول توماس هابس حقیقت همان قدرت شمشیر هست (برداشت من از فرمایشات توماس هابس نه صرفا کلام ایشان) این مستند یک جو سازی سیاسی هست همان پروپاگاندا.
هولوکاست واقعی در ایران سال 1293الی 1298 شمسی رخ داد که انگلیس از جنوب و روسها از شمال وارد ایران شدند و میلیون ها ایرانی در آن به ناحق کشته شدند یا در خلال جنگ جهانی دوم بر اثر قحطی دوم یا اردوگاه مرگ آیزنهاور که آلمانی های فراوانی کشته شدند بالغ بر یک میلیون و پانصد هزار تا دو میلیون نفر کشته شدند
کل جنگ جهانی دوم پنج سال و چند ماه طول کشید یعنی اگر هولوکاست شش میلیون قربانی داشته باید روزی سه هزار نفر در جنگ کشته شده باشند! اصلا حتی چنین آماری با عقل هم جور در نمیاد شما فکر نمی کنید انجام چنین کاری چقدر نیرو و انرژی میخواهد اصلا و ابدا شدنی نیست
چون اصلا نیازی نمیبینم در مورد فیلم پیشنهادی شما صحبت بکنم اصلا حتی ارزش وقت گذاشتن نداره! فقط یک نکته بگم پس از تحقیقات پرفسور فوریسون صحبتی از ایشان نقل میکنم (یکی از تصاویری که مورد استناد موافقان هولوکاست قرار گرفته تصویری است که یک نفر با بولدوزر اجساد را به داخل گودالی می‌ریزد.با تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که راننده این بولدوزر یک یهودی است که این مسئله خشم خیلی‌ها را برانگیخت. این استاد فرانسوی با اشاره به حمله فیزیکی به وی به خاطر بیان افکار مخالف هولوکاست یادآور شد: هیچ سند واقعی در خصوص صحت هولوکاست وجود ندارد و به صورت تکنیکی غیر ممکن است که چنین حادثه‌ای اتفاق بیفتد. فوریسون با تاکید بر این که بایستی یک بازنگری جدی در خصوص واقعه هولوکاست صورت گیرد، افزود: من با یکی از قربانیان این مسئله صحبت کردم و به او گفتم که در اتاق‌های گاز هیتلری چند روزی در آن بوده و جالب است که می‌گفت گاز آرسنیک فضای این اتاق را پرکرده بود و من به او گفتم که این امکان ندارد، چرا که اگر شما در آن اتاق بودید الان پیش من حضور نداشتید. این استاد فرانسوی در پایان با تاکید بر این که هولوکاست یک افسانه است، افزود: این افسانه بواسطه شجاعت کسانی که در مقابل آن ایستاده‌اند در حال زوال است و روزی شاهد مرگ این افسانه خواهیم بود.)

یک نقل قول میکنم از گروه موسیقی رامشتاین در آهنگ rammstein : Deutschland

Wir (wer hoch steigt, der wird tief fallen
ما (کسانی که به بالا صعود می‌کنند و سقوط عمیق‌تری در پیش دارند) یا (هر که بالاتر میرود عمیق تر سقوط میکند)
نقل قول  
Behruz67
Member
نقل قول از صدرا_1:
... جالب اینجاست مدتی دنبال کتاب اسطورهﻫﺍﻱ بنیانگذار سیاست اسرائیل نوشته روژه گارودی بودم، با اینکه ظاهرا این کتاب در راستای سیاست های ضد اسرائیلی ایران است، اما حتی یک نسخه از آن را پیدا نکردم، ظاهرا بایکوت این موضوع در داخل خود ایران هم وجود دارد! ...

دو ترجمه از این کتاب در ایران هست و قابل دریافت در برخی از کتابخانه‌های عمومی. وضعیت کتابفروشی‌ها رو نمی‌دونم.
با برخی از نکاتی که گارودی در کتابش مطرح کرده موافقم (جدا کردن یهودیان از صهیونیسم، نقش سرمایه‌داری جهانی در پیدایش فاشیسم ...) ولی در نهایت با در نظر گرفتن کشتارهای جنگ جهانی دوم توسط طرفین و نبود مدرک نوشتاری از هیتلر مبنی بر کشتن تمام یهودیان و اعتماد بر گفته‌های «محققی» که منکر وجود اتاق‌های گاز بوده به نفی هولوکاست در معنای برنامه‌ی برای کشتار سیستماتیک یهودیان میرسه (کشتار یهودیان رو قبول میکنه).
این پاراگراف از کتاب جالبه:
«جای تردید نیست که به واسطه‌ی تئوری نژادپرستانه‌ی برتری «نژاد آریایی» هیتلر، یهودی‌ها یکی از هدف‌های مطلوب وی بود و و ملغمه‌ای که از یهودیان و کمونیست‌ها (دشمن اصلی) ساخت با این واقعیت به نمایش گذاشته شد که موجب اعدام صدها هزار کمونیست آلمانی شد و به خصوص در برخوردش با زندانیان اسلاو بیرحم بود. از نظر وی، این دو چنان جفت و جور بودند که اصطلاح خاصی برای آنان آفرید: «یهودی-بلشویسم».»
نقل قول  
Behruz67
Member
نقل قول از صدرا_1:
... درباره اینکه هولوکاست خط قرمز اروپاست حق با شماست، به منظرم هرگونه تشکیک(چه رسد به انکار) با بایکوت رسانه‌ای و اقدامات امنیتی و قضایی در غرب روبرو میشه. ...

تا جایی که اطلاعاتم قد میده «قوانین علیه انکار هولوکاست» فقط در چندین کشور اجراء میشه (۱۶ کشور در کل) و نه کل غرب یا حتی کل اروپا، چرا که زیر سوال بردن حقایق مربوط به کشتار رو بدتر از هر چیزی میدونن. این قوانین هم موافقین و مخالفین خودش رو داره، برای مثال یک نکته‌ی عمومی موافقین اینه که کشورهایی که به نوعی در این کشتارها دخیل بودند همیشه احتمال تکرار رو دارن و باید تحت کنترل باشند و به همین خاطر هم این قوانین عمدتا در کشورهای اروپایی وجود داره که میزبان کمپ‌های آدمکشی بودند (و به شدت جناح راست فعالی دارند).
روشنفکران زیادی هم هستند که وجود هولوکاست را تایید کردند ولی موافق این قوانین کذایی هم نیستند چون معمولا تبلیغات منفی تولید میکنه و جماعت فکر می‌کنند که نظریات سرکوب‌شده واقعا چیزی برای گفتن داشتند. من هم شخصا پیرو این دومی هستم.
نقل قول  
agha sohrab
Member
عاقایون ینی هیچ وخ دیگه این هلو گیلاس و میوه های دیگه ارزون میشه؟که بتونیم ما هم بخوریم >؟ گوشت تنظیم هم که دیگه نمیدن! اجاره خونه ها بازم بالا میره ؟ صاب خونه جوابمون کرده - نمیدونیم چیکار کنیم آخه؟ دکتر و دندون پزشکم که شدن برامون کالای لوکس از دور با حصرت نگاشون میکنیم ؟...نیاز به دکتر و دندون پزشک و روانپزشک ارزون داریم- چند تاشونم بهم گفتن اول تغزیتو درس کن بعد بیا دکتر - بدون تغذیه نیا که کاری نمیشه کرد. موندم بخدا ! فقط ملتمس دعاییم!
نقل قول  
Behruz67
Member
نقل قول از HAMEDLORDOFCHAOS:
اگر دل و دماغ مستند دارید مستند The Greatest Story Never Told هم پیشنهاد میکنم در ضمن اگر خواستید بگید خودم بهتون لینک بدم
به حتم و به یقین مطمئنم هیچ هولوکاستی وجود نداشته تنها اردوگاه کار اجباری بوده آن هم با حقوق! ...
فقط دو نکته را بگم 1. تنها آثاری که از اردوگاه مرگ به گفته فاتحانش موقع فتح وجود داشته مقداری زیادی مو در زمین بوده که آن هم بخاطره شپش بوده نه بیشتر و اون اتاق های شیشه ای هم تنها یک سالون از آن در زمان وجود داشته تازه در آن هم لباس ها و کفش ها را بخاطره بیماری تیفوس ضد عفونی میکردند 2. از آنجا که تا حدودی به چند زبان مسلط هستم دایره تحقیقاتی خودم گسترش دادم و به یک نتیجه کلی رسیدم سال 1945 بعد از جنگ روزنامه ای در امریکا برای اولین بار او تیتر زد سیصد هزار نفر در اردوگاه های کار اجباری مردند و به مرور زمان این تعداد همینطور تعدادش افزایش پیدا کرد!در حالی که کل اروپا در آنزمان تنها پنج میلیون و اندی یهودی داشت و کل یهودی های تحت اشغال آلمان نازی تنها دو و نیم میلیون هم به زور بودند ...

مسلط بودن‌تون به چند زبان مسئولیت و تعهد شما رو در قبال حقیقت بیشتر می‌کنه.
برای انکارکنندگان پیشنهاد می‌کنم سرسری هم که شده نگاهی به فیلم مستند زیر بیندازند که چکیده‌ی بیش از ۲۴ هزار کیلومتر فیلم گرفته شده از کمپ‌های مرگ آلمانی بوده و به عنوان یکی از مستندات در محاکمات جنایات جنگ نورمبرگ استفاده شد. فقط همین فیلم به ویژه ده دقیقه‌ی پایانی که بخاطر تعداد هنگفت لاشه‌ها مجبور به ریختن آنان با بولدوزر به گورهای دستجمعی هستند به تنهایی کذب سخنانی که نقل کردم رو نشون میده، نیازی به پاسخ‌گویی به باقی نمی‌بینم:
Nazi Concentration and Prison Camps (1945)
و اگر دسترسی به دانلود فیلم بالا نداشتید، این هم لینک یوتیوب که بیشتر از فیلم مستند منتشر شده است.
نقل قول  
norhana
Member
نقل قول از صدرا_1:
نقل قول از HAMEDLORDOFCHAOS:درود
به اون دوستانی که فکر میکنند هولوکاستی وجود داشته پیشنهاد میکنم مستندی از (دیوید کوله) به نام کوله در آشویتس، ببیند
هولوکاست ابتدا توسط شوروی برای نازی زدائی در آلمان و جهان ترویج شد و به دروغ ساخته شد
چرا هولوکاست خط قرمز اروپائیان هست هیچ محققی حق تحقیق کردن در موردش را ندارد؟ جالبه حتی چند محققی که در موردش تحقیق کردن دستگیر و زندانی شدند ! فقط به تعدادی از محققانی که در مورد هولوکاست تحقیق کردند و زندانی شدند اشاره میکنم. ارنست زوندل، یورگن گراف، گردهارد فورستر
، دیوید ایروینگ و خیلی محقق دیگر
هولوکاست تنها واقعه تاریخی هست که توسط قانون اجبار میشود!
دنیا آزادی نداریم که هیچ، در در غل و زنجیر در اسارتیم اما نمیتونیم ببینم!

سلام، اگر ممکنه لطف کنید از مستندی که معرفی کردید مشخصات دقیق تری بگذارید،با این مشخصاتی که گفتید چیزی پیدا نکردم.
درباره اینکه هولوکاست خط قرمز اروپاست حق با شماست، به منظرم هرگونه تشکیک(چه رسد به انکار) با بایکوت رسانه‌ای و اقدامات امنیتی و قضایی در غرب روبرو میشه. مضاف بر اینکه هالیوود و رسانه های غربی اساسا مخاطب رو از نظر روانی و احساسی با فیلم هایی مثل زندگی زیباست، پیانیست، فهرست شیندلر...چنان مسحور میکنند که مخاطب هرگونه بحث تاریخی مستندی که به تشکیک در هولوکاست منجر بشه رو پس میزنه.
مایلم به اسامی محققین منکر هولوکاست که نام بردید، به دو چهره سرشناس دیگر پروفسور روبر فوریسون و پروفسور روژه گارودی اشاره کنم.
جالب اینجاست مدتی دنبال کتاب اسطورهﻫﺍﻱ بنیانگذار سیاست اسرائیل نوشته روژه گارودی بودم، با اینکه ظاهرا این کتاب در راستای سیاست های ضد اسرائیلی ایران است، اما حتی یک نسخه از آن را پیدا نکردم، ظاهرا بایکوت این موضوع در داخل خود ایران هم وجود دارد! حتی خاطرم هست زمانی که احمدی نژاد ادعای انکار هولوکاست رو مطرح کرد، کاسه لیس‌های غربگرای ایرانی چنان با شدت و حدت و تمسخر با او برخورد کردند که گویی کفر گفته! (البته کفرگویی هم در قاموس لیبرال ها چندان ناموجه و نامعقول نیست که انکار هولوکاست هست!) بگذریم! به قول بعضیا:
!!iran never denied it(Holocaust). The man who was perceived to be denying it is now gone. Happy new year


یک فرد شاخص دیگر در این زمینه هم یک آلمانی تبعیدی به استرالیا فردریک توبن رئیس موسسه مطالعات آدلاید استرالیا می باشد
در زمینه روژه گارودی یک نکته شگفت دیگری هم وجود دارد که یکی از قربانیان قتل های زنجیره ای مجید شریف مترجم آثار گارودی به فارسی بود
نقل قول  
نقل قول از :
نقل قول از صدرا_1:
نقل قول از HAMEDLORDOFCHAOS:درود
به اون دوستانی که فکر میکنند هولوکاستی وجود داشته پیشنهاد میکنم مستندی از (دیوید کوله) به نام کوله در آشویتس، ببیند
هولوکاست ابتدا توسط شوروی برای نازی زدائی در آلمان و جهان ترویج شد و به دروغ ساخته شد
چرا هولوکاست خط قرمز اروپائیان هست هیچ محققی حق تحقیق کردن در موردش را ندارد؟ جالبه حتی چند محققی که در موردش تحقیق کردن دستگیر و زندانی شدند ! فقط به تعدادی از محققانی که در مورد هولوکاست تحقیق کردند و زندانی شدند اشاره میکنم. ارنست زوندل، یورگن گراف، گردهارد فورستر
، دیوید ایروینگ و خیلی محقق دیگر
هولوکاست تنها واقعه تاریخی هست که توسط قانون اجبار میشود!
دنیا آزادی نداریم که هیچ، در در غل و زنجیر در اسارتیم اما نمیتونیم ببینم!

سلام، اگر ممکنه لطف کنید از مستندی که معرفی کردید مشخصات دقیق تری بگذارید،با این مشخصاتی که گفتید چیزی پیدا نکردم.
درباره اینکه هولوکاست خط قرمز اروپاست حق با شماست، به منظرم هرگونه تشکیک(چه رسد به انکار) با بایکوت رسانه‌ای و اقدامات امنیتی و قضایی در غرب روبرو میشه. مضاف بر اینکه هالیوود و رسانه های غربی اساسا مخاطب رو از نظر روانی و احساسی با فیلم هایی مثل زندگی زیباست، پیانیست، فهرست شیندلر...چنان مسحور میکنند که مخاطب هرگونه بحث تاریخی مستندی که به تشکیک در هولوکاست منجر بشه رو پس میزنه.
مایلم به اسامی محققین منکر هولوکاست که نام بردید، به دو چهره سرشناس دیگر پروفسور روبر فوریسون و پروفسور روژه گارودی اشاره کنم.
جالب اینجاست مدتی دنبال کتاب اسطورهﻫﺍﻱ بنیانگذار سیاست اسرائیل نوشته روژه گارودی بودم، با اینکه ظاهرا این کتاب در راستای سیاست های ضد اسرائیلی ایران است، اما حتی یک نسخه از آن را پیدا نکردم، ظاهرا بایکوت این موضوع در داخل خود ایران هم وجود دارد! حتی خاطرم هست زمانی که احمدی نژاد ادعای انکار هولوکاست رو مطرح کرد، کاسه لیس‌های غربگرای ایرانی چنان با شدت و حدت و تمسخر با او برخورد کردند که گویی کفر گفته! (البته کفرگویی هم در قاموس لیبرال ها چندان ناموجه و نامعقول نیست که انکار هولوکاست هست!) بگذریم! به قول بعضیا:
!!iran never denied it(Holocaust). The man who was perceived to be denying it is now gone. Happy new year


cole in auschwitz
اگر دل و دماغ مستند دارید مستند The Greatest Story Never Told هم پیشنهاد میکنم در ضمن اگر خواستید بگید خودم بهتون لینک بدم
به حتم و به یقین مطمئنم هیچ هولوکاستی وجود نداشته تنها اردوگاه کار اجباری بوده آن هم با حقوق!
بحث در موردش طولانی هست منم آدم با حوصله ای نیستم بخواهم ریز بشم دنیای اینترنت تنها مشکلش برای من تایپ کردن هست!
فقط دو نکته را بگم 1. تنها آثاری که از اردوگاه مرگ به گفته فاتحانش موقع فتح وجود داشته مقداری زیادی مو در زمین بوده که آن هم بخاطره شپش بوده نه بیشتر و اون اتاق های شیشه ای هم تنها یک سالون از آن در زمان وجود داشته تازه در آن هم لباس ها و کفش ها را بخاطره بیماری تیفوس ضد عفونی میکردند 2. از آنجا که تا حدودی به چند زبان مسلط هستم دایره تحقیقاتی خودم گسترش دادم و به یک نتیجه کلی رسیدم سال 1945 بعد از جنگ روزنامه ای در امریکا برای اولین بار او تیتر زد سیصد هزار نفر در اردوگاه های کار اجباری مردند و به مرور زمان این تعداد همینطور تعدادش افزایش پیدا کرد!در حالی که کل اروپا در آنزمان تنها پنج میلیون و اندی یهودی داشت و کل یهودی های تحت اشغال آلمان نازی تنها دو و نیم میلیون هم به زور بودند
چگونه هیتلر با همه یهودیان بد بود در حالی که از بهترین دوستانش امیل ماوریس یک یهودی بود!
تاریخ را فاتحان مینویسند
نقل قول  
صدرا_1
Member
نقل قول از HAMEDLORDOFCHAOS:
درود
به اون دوستانی که فکر میکنند هولوکاستی وجود داشته پیشنهاد میکنم مستندی از (دیوید کوله) به نام کوله در آشویتس، ببیند
هولوکاست ابتدا توسط شوروی برای نازی زدائی در آلمان و جهان ترویج شد و به دروغ ساخته شد
چرا هولوکاست خط قرمز اروپائیان هست هیچ محققی حق تحقیق کردن در موردش را ندارد؟ جالبه حتی چند محققی که در موردش تحقیق کردن دستگیر و زندانی شدند ! فقط به تعدادی از محققانی که در مورد هولوکاست تحقیق کردند و زندانی شدند اشاره میکنم. ارنست زوندل، یورگن گراف، گردهارد فورستر
، دیوید ایروینگ و خیلی محقق دیگر
هولوکاست تنها واقعه تاریخی هست که توسط قانون اجبار میشود!
دنیا آزادی نداریم که هیچ، در در غل و زنجیر در اسارتیم اما نمیتونیم ببینم!


سلام، اگر ممکنه لطف کنید از مستندی که معرفی کردید مشخصات دقیق تری بگذارید،با این مشخصاتی که گفتید چیزی پیدا نکردم.
درباره اینکه هولوکاست خط قرمز اروپاست حق با شماست، به منظرم هرگونه تشکیک(چه رسد به انکار) با بایکوت رسانه‌ای و اقدامات امنیتی و قضایی در غرب روبرو میشه. مضاف بر اینکه هالیوود و رسانه های غربی اساسا مخاطب رو از نظر روانی و احساسی با فیلم هایی مثل زندگی زیباست، پیانیست، فهرست شیندلر...چنان مسحور میکنند که مخاطب هرگونه بحث تاریخی مستندی که به تشکیک در هولوکاست منجر بشه رو پس میزنه.
مایلم به اسامی محققین منکر هولوکاست که نام بردید، به دو چهره سرشناس دیگر پروفسور روبر فوریسون و پروفسور روژه گارودی اشاره کنم.
جالب اینجاست مدتی دنبال کتاب اسطورهﻫﺍﻱ بنیانگذار سیاست اسرائیل نوشته روژه گارودی بودم، با اینکه ظاهرا این کتاب در راستای سیاست های ضد اسرائیلی ایران است، اما حتی یک نسخه از آن را پیدا نکردم، ظاهرا بایکوت این موضوع در داخل خود ایران هم وجود دارد! حتی خاطرم هست زمانی که احمدی نژاد ادعای انکار هولوکاست رو مطرح کرد، کاسه لیس‌های غربگرای ایرانی چنان با شدت و حدت و تمسخر با او برخورد کردند که گویی کفر گفته! (البته کفرگویی هم در قاموس لیبرال ها چندان ناموجه و نامعقول نیست که انکار هولوکاست هست!) بگذریم! به قول بعضیا:
!!iran never denied it(Holocaust). The man who was perceived to be denying it is now gone. Happy new year
نقل قول  
Behruz67
Member
نقل قول از HAMEDLORDOFCHAOS:
من یک عمر هست تحقیق میکنم. ادعای هم در کار نیست. شما لحنت درست کن نه من یهودی هستم و فکر میکنم نه شما
به زمانه این آقا توجه بکن و شرایط دنیا در چه زمانه ای حرف میزنه طبعا کاملا نمیتونه منکر بشه

به سختی متوجه منظورتون شدم ... ولی اگه نتیجه‌ی یک عمر تحقیق‌تون انکار هولوکاست و وصل کردن اون به تقلب شوروی برای مقابله با نازیسم بوده که من یکی دیگه صحبتی ندارم چون لابد منابع تحقیقی بسیار مهمی دارید که در دسترس همگان نیست!
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You