Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی دوره رایگان رهایی از کمال گرایی

مرور شب امتحان گرامر زبان انگلیسی ـ سال سوم راهنمایی

مرور شب امتحان گرامر زبان انگلیسی ـ سال سوم راهنمایی


این جزوه آموزش گرامر زبان انگلیسی سال سوم راهنمایی می باشد و توسط دبیر زبان انگلیسی شهرستان ماکو آقای هادی جعقری رندی تهیه شده است ونکاتی را آموزش می دهد که به احتمال 99٪در امتحانات پایانی سال سوم راهنمایی از آن ها سوال خواهد آمد .بادانلود این جزوه کاملا رایگان دیگر نگران امتحان پایانی نباشید

حق تکثیر: این جزوه کاملا رایگان برای دانش آموزان سال سوم راهنمایی تهیه شده است

» کتابناکهای مرتبط:
جزوات ، مکالمه ها ، ریدینگ های کتاب زبان انگلیسی سال سوم راهنمایی
پیام های آسمانی پایه ی هفتم
مطالعات اجتماعی پایه هفتم

آگهی
نسخه ها
PDF
حجم: 695 کیلوبایت
دریافت ها:
تعداد صفحات: 10
3.4 / 5
با 5 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۲/۰۴/۱۱


پاسخنگارش دیدگاه
simin
Publisher

«دایره‌المعارف امتحانات پایان ترم»

فرجه چیست؟

همانطور که قبل از ذبح به گوسفند آب می‌دهند، به دانشجو هم قبل از امتحانات فرصتی می‌دهند تا برای خودش خوش باشد. دانشجو در ابتدای شروع فرجه کمی‌ جزوه‌ها را نگاه می‌کند و بعد از ناامیدی همچون فردی که بهش گفته‌اند تا دو ماه دیگر می‌میری برو هر غلطی که می‌خواهی بکن، از هیچگونه لذت‌جویی (اعم از دیدن فیلم‌های ندیده، خوابیدن در حد خواب زمستانی خرس‌ها، انجام بازی کامپیوتری به صورت نان استاپ، عبور از مخاطب خاص و مخاطب قرار دادن عام و...) دریغ ننموده و خود را به درجه فنای فی‌الفرجه می‌رساند.


شب امتحان چیست؟


شب امتحان از جمله شب‌های معنوی است که موجب نزدیکی دانشجو با خداوند از طریق التماس و تضرع به درگاه الهی می‌شود. شب امتحان، شب آزاد شدن ظرفیت‌ها و شکوفا شدن استعداد دانشجویان است. خیلی از این دانشجویان بعد از تجربه شب امتحان و مشاهده توانایی‌های خود در زمینه تقلب‌نویسی مسیر زندگی‌شان عوض شد و الان دست کم 250 دانشجو داریم که توانسته‌اند رمان بینوایان را روی یک دانه برنج بنویسند و نام خود را در گینس به ثبت برسانند.
یکی دیگر از ویژگی‌های شب امتحان این است که دانشجو به طرز عجیبی به هر چیزی غیر از درس علاقه پیدا می‌کند.

مراقب کیست؟

مراقب کسی است که در کودکی توجهات لازم به او نشده و غالبا در نقش تیر دروازه در گل کوچیک مورد استفاده قرار می‌گرفته. او از کودکی دوست داشت میتی‌کومان باشد تا همه به او احترام بگذارند و به محض بردن اسمش به خاک بیفتند.


استاد کیست؟

استاد کسی است که سر جلسه امتحان حاضر می‌شود و در حالی که لبخندی بر لب دارد با گفتن «اینا همه‌اش تو جزوه بود» و «از این ساده‌تر امکان نداشت» از عجز و خنگی دانشجویان لذت می‌برد.....»
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You