رسته‌ها
طرح یک خودرو
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 20 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 20 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
میکرولب
آپلود شده توسط: میکرولب
۱۳۹۲/۰۴/۲۶
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
15
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی طرح یک خودرو

تعداد دیدگاه‌ها:
6
[quote='moeeini']مرگ بر هرچی کتاب خونه با خوندن این کتابها آدما دیونه می شن[/quote] عزیز مرگ کتاب خون! یعنی مرگ اندیشه فرهنگ وتجربه بشری ودر نتیجه درجا زدن بشر درجهالت وخشونت واپس گرایی وعقب ماندگی! واین ایا توهین به انسان تفکر عقلانبت وحتی نظام افرینش نیست ؟!!!
برای کسانی که کتاب نمی خوانند تاریخ باید تکرار شود.... (?)(?)
:-) متشکرم بابت این کتاب میکرولب دوست گرامی [quote='moeeini']مرگ بر هرچی کتاب خونه با خوندن این کتابها آدما دیونه می شن[/quote] چرا جمله را جمع بستین؟ کسی شما را وادار نکرده که کتاب را رایگان دانلود کنید و نظر هم بدید. افق دید شما خیلی پایینه ، کمی هم فکر کن و بعد نظر بده.(!) حداقل نظر نمیدادی یا این کتاب را جزو تنفرهات قید میکردی.............
[quote='moeeini']مرگ بر هرچی کتاب خونه با خوندن این کتابها آدما دیونه می شن[/quote] اگر جهان دانش و هنر حول محور منیت شما میگردد برای شما که نه برای مغبونیت هنر متاسفم . در هر صورت لطفن از نوشتن شعارهای غیر فرهنگی زیر کتاب ها جدن خودداری فرمایید .
[quote='moeeini']مرگ بر هرچی کتاب خونه با خوندن این کتابها آدما دیونه می شن[/quote] متاسفانه مرگ بر ها و مردن ها چه راحت گشت در این چند ساله. چقدر راحت به خاطر خود از جان دیگران مایه میگذاریم. کاش ا به این جمله ها فکر میکردیم. دوست گرامی کمی بیاندیش و بعد بگو. چه خوب بود زیبا می دیدید. متاسفم برای این نگاه زننده تان(!)(?)
مرگ بر هرچی کتاب خونه با خوندن این کتابها آدما دیونه می شن
PDF
758 کیلوبایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.