رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
سرمایه(کاپیتال) - جلد سوم
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 95 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 95 رای
نقدی بر اقتصاد سیاسی روند کامل تولید سرمایه‌ای سرمایه - جلد اول http://ketabnak.com/comment.php?dlid=15005 سرمایه - جلد دوم http://ketabnak.com/comment.php?dlid=44871 همان طور که می دانید جلد 2 و 3 توسط فریدریش انگلس از روی دست نوشته های مارکس جمع آوری و نوشته شده است . کارل مارکس - کلیک کنید
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
HeadBook
آپلود شده توسط: HeadBook
۱۳۹۲/۰۲/۳۱
اطلاعات نسخه الکترونیکی
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی سرمایه(کاپیتال) - جلد سوم

تعداد دیدگاه‌ها:
8
درود بسیار عالی بود واقعا فیلسوف بودند
ممنون برای آپلود کتاب. ترجمه‌های حسن مرتضوی به مراتب دقیق‌تر و کامل‌تر هستند و در عرض چند سال بعدی جلد سوم هم باید تو راه باشه!
سپاس فراوان یایت کتاب خوبتون البته من فقط جلد اول رو خوندم
استفاده فراوان بردم.واقعا از زحماتی که می کشین سپاسگذارم.
برای فهم نظریه اقتصادی مارکس، ادراک دستگاه فلسفی وی الزامیست. اقتصادی ماتریالیستی که مشمول فرایند قوانین دیالکتیک است. اقتصادی که عناصر را نسبت به همدیگر و مقولات آن را آبستراکسیونهایی از عمل اجتماعی انسان میداند و لذا در تغییر و تبدل مداوم
[quote='mamblue1']مگه کتاب سرمایه اثر کارل مارکس نیست؟ پس چرا نویسنده رو انلس نوشته.[/quote] واسه اینکه نیمه تموم بوده
مگه کتاب سرمایه اثر کارل مارکس نیست؟ پس چرا نویسنده رو انلس نوشته.
بدون شک کارل مارکس برجسته ترین فیلسوف تاثیرگذار بر تاریخ جهان است و بنیانگزار اندیشه مارکسیسم در ایدئولوژی و اقتصاد و سیاست و از همه مهمتر سیر تحولات تاریخی. کتاب سرمایه که نام الی آن "سرمایه نقادی اقتصاد سیاسی" است توسط ایرج اسکندری از اعضای حزب توده ایران به فارسی برگردانده شده و بر وی خرده میگیرند که عقاید حزبی خود را در ترجمه اعمال نموده است. متاسفانه فقط جلد اول کتاب سرمایه توسط مترجم دیگری "حسن مرتضوی" به فارسی برگردانده شده و به نظر من مرجع اصیلتری است تا ترجمه ایرج اسکندری. ولیکن جلدهای دوم و سوم فقط با ترجمه ایرج اسکندری در دست است و مرجع دیگری در فارسی وجود ندارد.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file