با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

آنا

آنا

✔️ مجموعه 3 داستان با عناوین: آنا / نجیب زادگان / درخت سیب

در بخشی از داستان آنا می خوانیم:
سال ها گذشت و به من گفتند که جستجوی آن ها بی حاصل بوده و کمترین نشانی از موجود زنده یا مرده در آنجا نیافتند. خشم و کینه به اعتقاد من هراسی که تا سرحد مرگ آن ها را کشانده بود موجب شد تا بالاخره به درون آن دیوارهای متروک که سالیان سال موجب رعب و وحشت مردم شده بود راه یابند و در آنجا سکوت و خاموشی مطلق را احساس کنند. دیدن سرداب های خالی، حیاط خالی و خاموش، بهت و حیرت و خشم عمیقی در درون روستاییان ایجاد کرد و به شیوه رسوم گذشته آتش برافروختند و اقدام به ویرانی نمودند. به اعتقاد من این تنها پاسخ بشر در مقابل مسائلی است که از درک آنها عاجز می باشد. بدون تردید بعد از فرونشستن خشم، تصور نموده اند که خرابی به صورت عمد نبوده است و با حیرت به دیوارهای سوخته و دود زده خیره شدند...

حق تکثیر: تهران: نشر باهم‏‫، ‏‫۱۳۹۷.‬‬

» کتابناکهای مرتبط:
آنا

نسخه ها
کلمات کلیدی
4.6 / 5
با 44 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 5
۱۳۹۲/۰۳/۲۷


پاسخنگارش دیدگاه
catlin
Member
به نظر کتاب جالبی میاد . من که واقعا از کتاب ربه کا خوشم اومد
نقل قول  
saeidborji
Member
ساکنان اصلی مونت وریتا کلونیست ناتوریست ها بوده اند که هرمان هسه و تعدادی از نویسندگان از این ناحیه کوهستانی زیبا و همچنین مراسم عجیب پرستش مخصوص ناتوریست ها سیاحت کرده اند
مونت وریتا
نقل قول  
saeidborji
Member

مختصری درباره این کتاب
این کتاب ترجمه ای از دو داستان مجموعه درخت سیب
نوشته دافنه دوموریه میباشد
لیست داستانهای این کتاب عبارتند از
MONTE VERITA

VICTOR

THE BIRDS

THE APPLE TREE
THE LITTLE PHOTOGRAPHER
KISS ME AGAIN, STRANGER
THE OLD MAN
داستان انا در این کتاب ترجمه ای از مونت وریتای این کتاب است که در واقع مناظر توصیف شده در این کتاب خیالی و نشات گرفته از ذهن نویسنده نیست. مونت وریتا که با ترجمه کوهستان رویایی من هم به چاپ رفته نام منطقه ای کوهستانی با همین توصیفاتی که در داستان میبیند و در کشور سوئیس است.
داستان پرندگان از همین مجموعه داستان برای فیلمی از آلفرد هیچکاک با همین نام در سال 1963 آماده شد
نقل قول  
saeidborji
Member
(¯`E´¯)✿
.`•.¸.•´(¯`K´¯)✿
******.`•.¸.•´(¯`I´¯)✿
...***********`•.¸.•´(¯`L´¯)
.........**************•.¸.•
کله کتابی شاهکار کردی
نقل قول  
rain_rainy71
Pro Member


معرفی

بانو دافنه براونینگ (13 مه، ۱۹۳۰ در لندن - ۱۹ آوریل، ۱۹۸۹) که بیشتر به اسم دافنه دوموریه در دنیای ادبیات شناخته شده‌است، رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس بریتانیایی می‌باشد. وی دومین دختر سر جرالد دوموریه هنرپیشه و تهیه‌کننده معروف نمایش در انگلستان است. دافنه دو موریه بیشتر شهرتش را مدیون رمان ربه‌کا (۱۹۳۸) است. داستان کوتاه او به نام پرندگان نیز معروف است. هر دوی این کتابها بعدها توسط آلفرد هیچکاک به تصویر کشیده شد. او تحصیلات خود را در انگلستان گذراند و برای تکمیل معلومات خود به پاریس رفت. در پاریس شروع به نوشتن داستان‌های کوتاه نمود و در سال 1913 اولین نوول او به نام "روح دوست‌داشتنی" منتشر گردید و متعاقب آن دو نوول دیگر او به طبع رسید. اعتبار و اهمیت او با نوشتن بیوگرافی کامل و صحیح پدرش جرالد به نام "یک تصویر" و نول معروفش "میکده جامائیکا" آشکار شد. با انتشار "ربه‌‌کا" در سال 1938 جزو بزرگ‌ترین و معروف‌ترین نویسندگان معاصر درآمد. او و خانواده‌اش بیش از بیست سال در منابیلی اقامت کردند و اکثر آثارش را در همان‌جا به وجود آورده است. دافنه دوموریه با سر فردریک برونینگ که از امرای نیروی هوائی انگلستان است و مدت‌ها سمت فرماندهی گارد محافظت از کاخ سلطنتی و آجودانی دوک اینبورگ را داشته است، ازدواج کرد .دیگر آثار این نویسنده: "برجیس بود"، "دخترعموی من راشل"، "زنجیر عشق" ، "کوهستان" ، "رؤیای من"، "رازهای زندگی یک زن"، "مادام دو وال"، "ایزولدا"
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You