Hiweb

MRI در عمل

نویسنده: Catherine Westbrook, Carolyn Kaut Roth With John Talbot

این کتاب ترجمه MRI in Practice 3rd edition در 14 فصل و با ترجمه بسیار خوب جناب آقای حمید رضا غیاسی است که به صورت رایگان بر روی اینترنت قرار گرفته. در توضیحات خود ایشون در مورد کتاب اومده:
کتاب از همان نخستین ویرایش در سال 1993 متن درسی استاندارد برای رادیوگرافرها، تکنولوژیست ها ، دستیاران و رادیولوژیست ها بوده است. و به عنوان مرجع نخست امتحانات ( American Registry for Radiologic Technologists (ARRT در زمینه MRI شناخته شده است.
حق تکثیر: ترجمه کتاب به صورت رایگان بر روی اینترنت قرار گرفته.

» کتابناکهای مرتبط:
MRI از فیزیک تا کلینیک

نسخه ها
RAR
حجم: 33 مگابایت
تعداد صفحات: ?
4.2 / 5
با 15 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 3
۱۳۹۲/۰۳/۱۴


پاسخنگارش دیدگاه
showjoan
Member
خیلی عالیه .کتاب در این زمینه خیلی کمه .ازین کتابا اگه بود باز بذارین.مررررررررررررررسی
نقل قول  
ام آر ای من رفتم و مثل قبر میمونه ! اما تو این قبر رفتن تلاشیست برا زنده موندن ، فرقش اینه که با گوشت میشنوی ترررررررررررررررررررررررررررررررررر تیک تیک ، و فقط خودت تنها میشنوی ! اما تو قبر لحظه اول میگن ! اسم افهم ! و دیگران میشنوند ! یاد فیلم بهمن فرمان آرا افتادم ! بوی کافور ، عطر یاس !
نقل قول  
MRI در عمل!

یک دوستی داشتیم یک بار (نه برای همیشه!) برای زانویش رفت MRI، حالا اینکه هزینه اش کمر شکن بود(خصوصا کمر کارگر جماعت را) بماند، مشکل از جایی شروع شد که پس از چند وقت باز نیاز شد برود MRI؛ از آنجاکه ایران ِ خودکفا مورد تحریم و ترحیم! دول ناخودکفا قرار گرفته بود، از چند مرکز محترمه و البته معدود MRI فقط دو تا سرپا ماندند آنهم با صفی به درازنای شب یلدا و کار به جایی رسید که این دوست عزیز ما قید زانو را زد و به کمر خم شده زیر بار ترحیمات پرداخت. چند ماه پیش هم شنیدم که زانویش کاملا خوب شده و دیگر اصلا نیازی به دوا درمان ندارد آخر از ترحمات دول بیگانه و خودی کارخانه تعطیل شد و این دوست ما حسابی استراحت کرد!

اصل موضوع داشت یادم میرفت؛ به عمل کار بر آید به سخندانی...

نیست!
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You