رسته‌ها
توپولوژی بدون اشک
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 25 رای
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 25 رای
.
ترجمه ۶ فصل اول کتاب بر اساس نسخه ۱۴ اکتبر ۲۲۰۰۷
مشاور ترجمه: دکتر میرکمال میرنیا
دانشگاه تبریز‐ایران

توپولوژی یکی از شاخه های جذاب و پرکاربرد ریاضی است. توپولوژی علاوه بر پرداختن به مفاهیم و قضایای جدید، موارد قدیمی تر مثل توابع پیوسته را نیز شامل می شود. توپولوژی آنچنان اساسی است که تأثیر آن تقریباً در تمام شاخه های ریاضیات ملموس است، به این دلیل مطالعه ی آن به افرادی که دوست دارند ریاضیدان شوند توصیه می شود.
توپولوژی امروزی شامل چند زیرشاخه نظیر توپولوژی عمومی(گاهی توپولوژی نقطه-مجموعه هم نامیده می شود)، توپولوژی جبری، توپولوژی دیفرانسیل و جبر توپولوژیک است که زیرشاخه ی اوّل یعنی توپولوژی عمومی پیش نیازی برای مطالعه ی سایر زیرشاخه هاست. هدف این کتاب ارائه ی کامل اساس توپولوژی عمومی است.
ویژگی مهم این کتاب سادگی و روان بودن متن آن است، روند کتاب طوری است که حتی خواننده ای که با ریاضیات محض سروکار نداشته هم می تواند پا به پای نویسنده حرکت کند. روند کتاب طوری است که اگر خواننده کوچکترین علاقه ای به موضوع آن داشته باشد آن را کسل کننده و پیچیده نخواهد یافت (به عبارتی دیگر اشک خواننده را درنمی آورد!)
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
131
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
Euler
Euler
۱۳۹۲/۰۱/۱۳

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی توپولوژی بدون اشک

تعداد دیدگاه‌ها:
4
با سپاس از آپلود این کتاب ولی این حقیر توپولوژی سیمز انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان یا در سطحی ساده تر توپولوژی مانکرز انتشارات مرکز نشر دانشگاهی رو پیشنهاد میدم. در سطح توصیفی و باز هم ساده تر مفاهیم توپولوژی استاد پرویز شهریاری جالب است. روحش شاد
در زمینه ریاضیات همیشه مشتری هستیم، اویلر گرامی! سرت سبز و دلت خوش باد.
PDF
توپولوژی بدون اشک
1 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک