رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
قدرت فکر - جلد 2
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 41 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 41 رای
بسیاری از افراد از این گنج خبر ندارند. گنجی که ثروت بی پایان است و دور انسان را احاطه کرده است. در درون انسان یک معدن طلاست و هر چه را که بخواهید می‌توانید از درون این معدن بیرون بیاورید.
مانند یک قوه مغناطیسی که می‌تواند یک وزنه سنگین‌تر از خودمان بردارد. به همین نحو در 2 نوع انسان وجود دارد.
انسان مغناطیس دار سرشار از ایمان و اعتماد به نفس است.
و انسان دیگر که قوه مغناطیس خود را از دست داده است و سرشار از ترس و تردید، نگرانی و ناامیدی است که وقتی برای چنین انسانی فرصت‌هایی پیش می‌آید او با شکست به آن می‌نگرد و چنین انسانی پیشرفت نخواهد کرد.
شما باید بکوشید که یک انسان مغناطیس دار باشید و به راز بزرگ کلید اعصار دست یابید. این راز همان نیروی اعجاز انگیز در ضمیر باطن شماست و در آخرین جایی که مردم ممکن است در جستجویش باشند.
در ژرفای ضمیر شما خود بی پایانی – قدرت بی انتها و مجموعه لایتناهی و بی پایانی از چیزهایی که برای رشد و اظهار وجود لازم است وجود دارد. هوش سرشار که در ذهن شماست و آنچه را که بخواهید این ذهن در اختیارتان می‌گذارد. در زندگی به آنچه باور داشته باشید زندگی نیز به دنبال آن می‌رود.
قانون ذهن شما قانون باور‌ها است. یعنی باید به باور کردن باور داشته باشید و باور همان اندیشه‌ای است که در ذهن شماست این یک اصل بسیار مهم و ساده است.
کلیه تجارب، حوادث، شرایط و اعمال، عکس‌العمل ضمیر باطن شما را در برابر اندیشه‌ها نشان می‌دهد و آنچه که مهم است اعتقاد داشتن به چیزی نیست بلکه ‌این نفس باور داشتن است که در انتها به نتیجه می‌رسد. از باور داشتن به چیزهای خرافات، ترس‌ها و ... دست بردارید. اندیشه مقدمه عمل است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
khar tu khar
khar tu khar
۱۳۹۲/۰۲/۳۱

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی قدرت فکر - جلد 2

تعداد دیدگاه‌ها:
11
جالب بود.من هنوز به طور کامل مطالعه نکردم اما امید وارم کاربردی باشه.
من جلد اولش رو خوندم. تکیه ی زیادی روی ضمیر ناخودآگاه میشه توی این کتاب ، و اینکه چجوری روی این ضمیر ناخودآگاه تغییرات دلخواه رو انجام داد.
فکر کنم خوده نویسنده تو این کتاب میگه با استفاده از تاثیر روی ضمیر ناخوداگاهم سرطانم رو از بین بردم به این صورت که هرروز چند ده بار جمله ی
خاصی رو تکرار میکردند . همون کاری که ما در دین و در مقابل خدا انجام میدیم . کم کم به این نتیجه رسیدم که تغییراتی که پس از دعا در ما حاصل
میشه رو این ضمیر ناخوداگاه انجام میده. یکی از آقایونه روشنفکر دینی هم یه جا میگه دعا فقط تاثیری که داره اینه که نظر ما رو نسبت به حل اون
مشکل معطوف کنه ، مااین قدر میگیم خدایا همه ی مریض ها را شفا بده . یعنی ماباید روی حل اون مشکل ها متمرکز بشیم.
اما من بالشخصه جمله ی "خدایا کمکم کن همیشه به یاد تو باشم " یا " خدایا هیچ وقت حتی لحظه ای مرا به خود وامگذار" را به جمله ی " من هر روز
و هرلحظه بهتر و بهتر میشوم" یا جملاتی شبیه این، ترجیح میدهم.

این دیدگاه به علت نگارش فینگلیش حذف گردید.
[edit=گیلدخت]1392/09/09[/edit]
تغییر مسیر عزیز خیلی وقتها فکر اشتباه باعث به وجود آمدن احساس اشتباه میشه..هیچ وقت هیچ جا و هیچ کس چنین فکری رو تایید نمیکنه..مواظب تهاجم افکار اشتباه باش..برادر کوچیک شما بهروز
نمیدونم چرا هر چی کتاب میخونم احمق تر میشم:-(هنوز نخوندم ولی تشکر میکنم از زحماتتون
[quote='sepehr777']درود
جلد یک نداره !!!؟؟؟؟؟
اگه داره بزرگ عزیز زحمتش رو بکشند.[/quote]
جلد 1 روی سایت هستش. اما امکان دریافتش نیست
درود
جلد یک نداره !!!؟؟؟؟؟ :stupid:
اگه داره بزرگ عزیز زحمتش رو بکشند.
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک