رسته‌ها
French Grammar and Usage
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 12 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 12 رای
شرح تمام ساختار‌های اصلی زبان فرانسه
مثال‌های جدید برای تشریح گرامر زبان فرانسه و کاربرد آنها…
در اینجا شاهد نسخه به‌روز شده و اصلاح‌شده از یک منبع آموزش زبان فرانسوی هستیم که برای پوشش فراگیر خود، روش مستقیم و توضیحات ساده شناخته‌شده است.
نویسندگان این کتاب توجه زیادی به مسائلی داشته‌اند که به خصوص برای دانشجویان انگلیسی زبان دشوار است. این راهنما برای افرادی با سطح دانش متوسط و پیشرفته از زبان فرانسه طراحی شده است،‌ و هر دو زبان رسمی و غیر رسمی را پوشش می‌دهد.
بیشتر
در کشور شما در دسترس نیست
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
budah
budah
1392/02/02

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی French Grammar and Usage

تعداد دیدگاه‌ها:
1
در ابتدای قرن نهم، طایفه‌ای به‌نام پاریسی‌ها در یک دهکده ماهیگیری به نام لوتیتا زندگی می‌کردند. این دهکده که در جزیره‌ای میان رودخانه سن قرار داشت، در گذر ایام ترقی کرد و به شهر پاریس تبدیل شد. در ابتدا لهجه مردم این دهکده که فرانسیان نام داشت، چندان پرطرفدار نبود تا اینکه در سال ۹۸۷، کُنت پاریس به نام هوگو کاپه به عنوان پادشاه، و پاریس به عنوان پایتخت فرانسه انتخاب گردید. از این پس لهجه فرانسیان که در دربار سلطنت بدان صحبت می‌شد، اهمیت سیاسی فراوانی پیدا کرد و سرانجام همین لهجه به عنوان زبان استاندارد فرانسه انتخاب گردید. هر چند که تفاوت لهجه‌ها در مناطق جنوبی شامل شهرهای نیس و مارسی و یا مناطق شمالی نظیر پیکارد و نورماندی باقی‌ماند و حتی هنوز هم به قوت خود باقی است.
French Grammar and Usage
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک