رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
کمبوجیه و دختر فرعون
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 34 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 34 رای
✔️ ماجرای کتاب مربوط به اواخر حکومت سلسله فراعنه مصراست و چگونگی انقراض این سلسله به دست ایرانیان و سقوط امپراتوری فراعنه را نشان می دهد. این دوره همزمان است با سلطنت کمبوجیه بر ایران. منبع اصلی در نگارش کتاب بر اساس روایت «هرودوت» از جنگ ایران و مصرنوشته شده و پر ازصحنه های هیجان انگیز و شرح رویدادهای از یاد رفته تاریخی مثل ماجرای بردیا و وفاداری پهلوان آراسپ پیر و سرنوشت دختر فرعون در دربار کمبوجیه و انقراض امپراطوری فراعنه و نصایح فیثاغورث وکرزوس می باشد.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
soheil star61
آپلود شده توسط: soheil star61
۱۳۹۱/۱۲/۰۲
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی کمبوجیه و دختر فرعون

تعداد دیدگاه‌ها:
10
:Dمن هی منتظر بودم بردیا زنده بشه ! اونقدر که برای مرگ اون ناراحت شدم برای هیچی نشدم !!
من این کتابو توی کتابخونه ی مدرسمون دیده بودم ولی برای خوندنش دست دست می کردم چون از کتاب های تاریخی شناخت نداشتم. وقتی خوندم، اون قدر عالی بود که هر وقت بهش فکر می کنم لذت خاصی بهم دست می ده:D. این کتاب هم جزو کتاباییه که حتماً باید بخونین. تاریخ رو هم خیلی خوب نشون می ده.8-)
این اولین کتابی بود که من تابستان پارسال خوندم و خیلی هم بهش علاقه من هستم.
سه بخش با هم 10 مگ 307 صفحه http://www.mediafire.com/?55itxnkcq59ydbc
به به ، از نظر پرداخت داستانی جذابه ، ولی وفاداری به تاریخ ، من صلاحیت کافی ندارم ، هر چند در رابطه با موضوع بردیا و کمبوجیه و فتح مصر و ... تاریخ هم چندان روشن نیست و همین دست ابرس رو برای هر چه بهتر پروراندن رویه داستانی اثرش باز گذاشته
پس باقی پارتهاش کجاست؟؟ لینکش رو نمی بینم........
[quote='یاس مهربون']سلام این کتابا واسه اندروید هم میشه استفاده کرد؟[/quote] میتونی از نرم افزار moon reader یا ezpdf reader استفاده کنی
[quote='یاس مهربون']سلام این کتابا واسه اندروید هم میشه استفاده کرد؟[/quote] آره اگه نرم افزار خوندن فایل پی دی اف رو اندروید نصب باشه میشه.
سلام این کتابا واسه اندروید هم میشه استفاده کرد؟
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file