رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

دیوانه ها بهتر عاشق می شوند

دیوانه ها بهتر عاشق می شوند
امتیاز دهید
5 / 4
با 26 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4
با 26 رای
رخسار دختری است که در پنج سالگی مادرش را از دست داده تحت سرپرستی زنی به نام دایه دریا قرار می گیرد. او در سن بلوغ به سمت کولی هایی که گه گاه به روستایشان می آیند کشیده می شود و با مردی کولی به نام البرز ازدواج می کند. ثمره این ازدواج سه پسر است و یک دختر به نام زیتون! زیتون که دختر بسیار زیبایی است در هشت سالگی مورد تجاوز رجب علی ناپدریش قرار می گیرد! و این حادثه موجب تحول در زندگیش می گردد. او را به تهران می فرستند و بعنوان فرزند خوانده آقای مقدم با تنها پسرش خسرو روزگار می گذراند. آن ها باهم درس می خوانند. سال ها می گذرد، شرط ازدواج این دو باهم قبول شدن خسرو در رشته پزشکی است! چیزی که خسرو با تموم وجود ازش متنفر و عاشق موسیقی است، برعکس زیتون! خسرو با وجود عشق بی حدش به زیتون بین علاقه و عشق درگیر است با سفر خسرو به انگلستان برای ادامه تحصیل زندگی آن ها سمت و سویی جدید می یابد، آیا خسرو قادر است به قول خود برای رسیدن به زیتون پایبند بماند یا ... ؟
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
princi pino
آپلود شده توسط: princi pino
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی دیوانه ها بهتر عاشق می شوند

تعداد دیدگاه‌ها:
244
این کتاب فوق العاده است.من از خوندن اون لذت بردم با تشکر از شما
مادام گل سرخ مبادا برای شما هم سوءتفاهمی اتفاق افتد و به ناکجاآباد هجرت کنید. بعد از سه روز دعا و استعاذه، خداوند کتابناک صدای مان را شنید و بانو نیوشا را به جمع دوستانش برگرداند. ما اینجا در کتابناک شرلوک حوض می نویسیم، اما شرلوک هولمز می خوانیم. اینجا قوانین سفت و سخت است؛ با قوانین همسایه هایمان فرق دارد، تااندازه‌ای هم به قوانین برره شبیه است! کارآگاه علوی هم یکی از شخصیت های با شخصیت یکی از سریال های جنایی شبکه دو یا سه ایران است که سه یا چهار سال پیش سری دوم این مجموعه پخش شد. من از سری اولش افتخار آشنایی با ایشان را داشتم --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- آفریییییین!!الحق که به قوانین برره شبیه است اگر نه؟ که بسیاری از کاربران فرهیخته این برره بازار راترک نمیکردند....;-(
کارآگاه علوی هم یکی از شخصیت های با شخصیت یکی از سریال های جنایی شبکه دو یا سه ایران است که سه یا چهار سال پیش سری دوم این مجموعه پخش شد. من از سری اولش افتخار آشنایی با ایشان را داشتم.
هاااااا. این را که خودم میشناسمش فکر کردم یوزری با این نام یا لقب در کتابناک حضور دارد وتجربه اش از من بیشتر است.پس خدارا شکر گویا چنین رقیبی در کتابناک وجود ندارد.:-)
احتمالاً سرعت چرخِش مربعش کم است. باید تا رسیدن به سرعت مطلوب منتظر بمانید.
ممنون مسیو،مستر کیلر فرمودند باید مرورگرم را تغییر دهم و مرورگر apple safari را پیشنهاد نمودند.
[quote='red flower']نقل قول:خبرنگار واحد مرکزی کتابناک مسیوnobleman ! ممنون که حمایتم میکنید ولی دوست عزیز شما با این تعریفتان دارید پست و مقام مرا under question مینمایید! این کاراگاه علوی کیست؟اورا به من معرفی کنید چرا من این همه مدت او را ندیده ام ؟( که از من با تجربه تر است ) ................................................................................................................................... ناگفته نماند بنده در زمینه گرفتن غلط املایی نیز دستی توانا دارم شرلوک هولمز درست است مسیو!!![/quote] مادام گل سرخ مبادا برای شما هم سوءتفاهمی اتفاق افتد و به ناکجاآباد هجرت کنید. بعد از سه روز دعا و استعاذه، خداوند کتابناک صدای مان را شنید و بانو نیوشا را به جمع دوستانش برگرداند. ما اینجا در کتابناک شرلوک حوض می نویسیم، اما شرلوک هولمز می خوانیم. اینجا قوانین سفت و سخت است؛ با قوانین همسایه هایمان فرق دارد، تااندازه‌ای هم به قوانین برره شبیه است! کارآگاه علوی هم یکی از شخصیت های با شخصیت یکی از سریال های جنایی شبکه دو یا سه ایران است که سه یا چهار سال پیش سری دوم این مجموعه پخش شد. من از سری اولش افتخار آشنایی با ایشان را داشتم. [quote='red flower']ضمن خوشامد گویی به نیوشای عزیز دوستان سوالی دارم : نوشته زیر عکس اشخاص روی گزینه (مورد علاقه) کلیک کنید من کلیک میکنم ولی نیم ساعت است که این مربع به دور خود میچرخد و به اشخاص مورد علاقه ام افزوده نمیشود ، چراااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote] احتمالاً سرعت چرخِش مربعش کم است. باید تا رسیدن به سرعت مطلوب منتظر بمانید. :-(
[quote='90865553']نقل قول:راستی راستی این دوستان دیگه نمیان دوست عزیز فعلا یکی مهر برگشت خورد. .[/quote] خیلی خوشحالمون کردی:x
ضمن خوشامد گویی به نیوشای عزیز دوستان سوالی دارم : نوشته زیر عکس اشخاص روی گزینه (مورد علاقه) کلیک کنید من کلیک میکنم ولی نیم ساعت است که این مربع به دور خود میچرخد و به اشخاص مورد علاقه ام افزوده نمیشود ، چراااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی راستی این دوستان دیگه نمیان
دوست عزیز فعلا یکی مهر برگشت خورد. :D صبور باشید که امیدوارم دوستان دیگر هم در راه برگشت به کلبه کتابناکی ها باشند.;-) اینقدر محبت دارید که آدم دلش نمیاد کلا بی خیال بشه و بره:x جدا خیلی خوشحالم که در این مکان دوستان خوبی چون شماها دارم.از همگی ممنون و متشکرم ولی خب جدا جای خالی ملا و دوست خوبمان آرمین جون خیلی خالیه:(( امیدوارم زودتر برگردند.خب دوستان خوبم.روز و شبتون خوش .
راستی ملا جان، اگر این بین به کارآگاه نیاز پیدا کردی، مبادا سراغ خانم مارپل، مسیو پوآرو و یا شرلوک حوض بروی. ما در کتابناک خودمان در زمینه ی تربیت کارآگاه به خودکفایی رسیدیم. خواستی پرونده را به مادام گل سرخ بده. اگر هم احساس کردی ایشان کم تجربه اند، کارآگاه علوی خودمان را خبر می کنیم. هر چه باشند از کارآگاه های چینی بهترند.
خبرنگار واحد مرکزی کتابناک مسیوnobleman ! ممنون که حمایتم میکنید ولی دوست عزیز شما با این تعریفتان دارید پست و مقام مرا under question مینمایید! این کاراگاه علوی کیست؟اورا به من معرفی کنید چرا من این همه مدت او را ندیده ام ؟( که از من با تجربه تر است:-((?) ) ................................................................................................................................... ناگفته نماند بنده در زمینه گرفتن غلط املایی نیز دستی توانا دارم;-( شرلوک هولمز درست است مسیو!!!
همه عمر برندارم سر از این خَمار مستی***که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی تو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد***دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی چه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکن***تو چو روی باز کردی در ماجرا ببستی نظری به دوستان کن که هزار بار از آن به***که تحیتی نویسی و هدیّتی فرستی دل دردمند ما را که اسیر توست یارا***به وصال مرهمی نِه چو به انتظار خَستی نه عجب که قلب دشمن شکنی به روز هیجا***تو که قلب دوستان را به مفارقت شکستی برو ای فقیه دانا به خدای بخش ما را*** تو و زهد و پارسایی من و عاشقی و مستی دل هوشمند باید که به دلبری سپاری***که چو قبله ایت باشد به از آن که خود پرستی چو زمام بخت و دولت نه به دست جهد باشد***چه کنند اگر زبونی نکنند و زیردستی گله از فراق یاران و جفای روزگاران***نه طریق توست سعدی کم خویش گیر و رستی -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- احتمالاً حق با کارآگاه گل سرخ باشد و این بین قضایایی در پس پرده غیب می گذرد که فقط ملاها به آن واقفند. ملای ما هم که از آن ملاهای وارداتی و چینی نیست و بر بسیاری از امور اشراف دارد. به امید روزی که ملای ما هم همچون شوالیه تاریکی برخیزد، صبوری می کنیم و منتظر می مانیم. :-) پیامی برای ملا راستی ملا جان، اگر این بین به کارآگاه نیاز پیدا کردی، مبادا سراغ خانم مارپل، مسیو پوآرو و یا شرلوک حوض بروی. (!) ما در کتابناک خودمان در زمینه ی تربیت کارآگاه به خودکفایی رسیدیم. خواستی پرونده را به مادام گل سرخ بده. اگر هم احساس کردی ایشان کم تجربه اند، کارآگاه علوی خودمان را خبر می کنیم. هر چه باشند از کارآگاه های چینی بهترند. ;-) از جانب نیروی جنگجو هم خیالت راحت باشد. در صورت نیاز، شیر فرهاد و قلمراد را روانه ی ناکجاآباد می کنیم تا به یاری ات بشتابند.
راستی راستی این دوستان دیگه نمیان:(( آرمین جون جان دلمون برای توضیحات زیر کتابا بسی تنگیده:-)
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file