رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

بیگانه ای در کنار کوچک خان

بیگانه ای در کنار کوچک خان
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 38 رای
نویسنده:
مترجم:
رضا میرچی
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 38 رای
نویسنده این کتاب، «یان کولارژ» از مردم سرزمین «چک» و مهندس قابلی بود که در سال های پایان حکومت روسیه تزاری و در جریان انقلاب اکتبر، در روسیه کار می کرد. او بعدها و در زمان نهضت جنگل به گیلان آمد، به «میرزا کوچک خان» و یارانش پیوست و با لقب «مهندس»، مقام حساس اسلحه دارباشی را در میان جنگلی ها احراز کرد. روایت او از نهضت جنگل و زندگی و احوال «کوچک خان»، روایتی دست اول و مستند است که بعضی نکات مهم آن با مطالبی که مورخان دیگر همچون «محمد رادمنش»، «ابراهیم فخرایی» و «اسماعیل رایین» درباره نهضت جنگل نوشته اند، متفاوت است.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
khar tu khar
آپلود شده توسط: khar tu khar
۱۳۹۱/۱۲/۲۲
اطلاعات نسخه الکترونیکی
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی بیگانه ای در کنار کوچک خان

تعداد دیدگاه‌ها:
28
ما ایرانی ها شروع کننده های خوبی هستیم و کارهارو با انرژی و پشتکار و نبوغ استارت میزنیم اما تاریخ ما پر از پایان غم انگیز شده !!!عموما کاری را به سر انجام درست نمرسانیم
کار میرزا کوچک خان و یارانش تا جایی که با ارتش متجاوز روس می جنگیدند قابل ستایش است، اما از زمانی که به تحریک اطرافیان و دسیسه‌های بیگانگان، علم استقلال طلبی یا بهتر بگوییم جدایی طلبی برداشتند و برای خود "جمهوری سوسیالیستی گیلان" تأسیس کردند، با دولت و تشکیلات جدا و برای خودشان سکه و اسکناس ضرب کردند و از سیاست های مداخله جویانه بلشویک ها پیروی نمودند، کارشان را جز ضربه زدن به تمامیت ارضی و استقلال ایران نمی توان نام نهاد. متأسفانه میرزاکوچک خان خود تیشه به ریشه خودش زد؛ درست مثل کلنل پسیان و شیخ محمد خیابانی که شاید نیت شان خیر بود، اما اعمال شان بدبختانه به استقلال و امنیت ایران ضربه زد.
بله من این مطالبو کپی کردم. چون براتون مدرک گذاشتم. زمانی میتونیم بگیم کپی کردیم و مسخره کنیم که اسم منبع رو نیاریم و اون منبع مورد اقتباس رو به نام خودمون بزنیم. متوجهید؟ من این کارو نکردمو اسم منبع رو آوردم ولی چون سایت فیلتر بود و شما هم دختر خوبی هستی و تو سایتای اونجوری نمیری من مجبور شدم کل مطلب رو کپی کنم. خب اگر یه لینک میذاشتم اونوقت چی داشتی که بهش بخندی بزرگوار؟
1-من ک مدرک گذاشتم ضدو نقیض چرا حرف میزنی؟! 2-خوشم میاد منو تو این چند روز ک کتابناکی شدین خوب شناختین بله من سایتایی که جیز هستن نمیروم! 3-چیزای زیادی برای خندیدن هست شما نگران ما نباشید!
دوستان خیلیه ها!تیم میرزا تنها 17 نفر بوده! تونستن ارتش روسو ک به خاک جنگل تجاوز کرده بودن به هلاکت برسونن!!! دمشون گرم!8-)
http://multimedia.mehrnews.com/original/2012/12/905239.jpg برادر میلاد با سعادت!این هم مدرک! نرفتید خونشون؟!تو رشته. چه خونه ای!300متر 2 طبقه!هر طبقه ش 4 تا اتاق،اکازیون! دوستانی که نرفتن آدرس میدم حتما تعطیلات نوروز یه سر به منزلشون بزنید من خودم یه بار رفتم خیلی قشنگه! آدرس:رشت،محله استادسرا ، خیابان استادسرا،خانه میرزا کوچک جنگلی. راستی طبقه پایینش نمایشگاهه کتاباشو گذاشتن برای بازدید و طبقه بالاشم که دست شهرداریه رشته. به قول آرمین جون نخواستم زیر کامنتای کپی شده مدفون بشه!;-)
[quote='غروب بتان']چهار پست قبلی تماما از سایت جنبش ناسیونال سوسیالیت کپی شده است.[/quote] کپی؟؟؟؟؟؟ برادر بزرگوار علمی داری از خودت بگو کپی برداری ک همه بلدن بکنن!!!
وای عجب مدرکی. استخوانهای فکم با این مدرک دندان شکن خرد شد. از این پوسترها سر در خونه ی همسایه ی ما هم چسبوندن. ولی برای دخترشون که از مسابقات برگشته و مدال آورده.حیف که پول بیشتر نذاشتیم براش مجسمه هم بسازیم. اونوقت دختر همسایه ی ما نه فقط دختر همسایه ی ما بلکه تبدیل به قهرمان شهر ما میشد !!!!!! راستی امسال یادم باشه یه کلنگ با خودم ببرم مسافرت. خیلی مچکرم بابت آدرس.
برادر میلاد مبارک کلنگو بذار جیبت اونجا تخریب چی نمیخواد!منم ازون مدال ها دارم کمدم پره میخوام اهداشون کنم به بی بضاعتا. میرزا دوست داریم:x:x
مدرکتان چیست خواهر ارجمند؟ دیوار نوشته شد کلام الهی؟ منم برم یه کتاب بنویسم از فضایل فتحلعلی شاه !!!!!!! این کتاب من باید بشه سندی بر تایید فضایل فتحعلی شاه؟؟؟؟؟؟؟
http://multimedia.mehrnews.com/original/2012/12/905239.jpg برادر میلاد با سعادت!این هم مدرک! نرفتید خونشون؟!تو رشته. چه خونه ای!300متر 2 طبقه!هر طبقه ش 4 تا اتاق،اکازیون! دوستانی که نرفتن آدرس میدم حتما تعطیلات نوروز یه سر به منزلشون بزنید من خودم یه بار رفتم خیلی قشنگه! آدرس:رشت،محله استادسرا ، خیابان استادسرا،خانه میرزا کوچک جنگلی. راستی طبقه پایینش نمایشگاهه کتاباشو گذاشتن برای بازدید و طبقه بالاشم که دست شهرداریه رشته.
سخنی از میرزا کوچک خان جنگلی که در بدو ورود به زادگاهش بر روی دیوار نوشته شده: " من استقلال ایران را خواهانم و بقای اعتبارات کشور را طالبم."
[quote='غروب بتان']نبرادرم حداقل هشت سال قمری با من تفاوت سنی دارید. رعایت کنید. من محض رعایت آداب مجازی حرف شما رو لایک کردم. بد کردم؟ [/quote] واقعا نمی دانم چرا؟؟ اما به نظرم خیلی بد صحبت میکنید به خصوص وقتی همه میدانند که تو .... هستی ! چرا میخوای طور دیگر وانمود کنی! خودت را گول میزنی یا ما را چیز فرض کردی! این هم لحن جالبتان ! یک نگاهی به کامنتهایتان بندازید ! رعایت آداب مجازی:)).... لطفا تجدید نظر بفرمایید! :D
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.