رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
زبان دوم
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 17 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 17 رای
.
خودآموز زبان جهانی اسپرانتو

اسپرانتو زبانی است که برای ارتباط بین مردمان غیر هم زبان پدید آمده و به ملیت ها و قومیت های زبانی این امکان را میدهد که توام با کاربرد آن در عرصه ارتباطات فراملی، ارزش های زبانی خود را پاس بدارند.
اسپرانتو زبان ملی هیچ کشوری نیست. متعلق به همه و هیچ کس است. آموزش و فراگیری آن تهدید کننده هیچ فرهنگ و زبان بومی نیست و در استفاده از آن کسی را بر دیگری امتیاز ویژه ای نیست و به همین دلیل سازمان یونسکو تاکنون 2 قطعنامه در حمایت از آموزش، گسترش و به کارگیری اسپرانتو صادر کرده است.
اسپرانتو به علت ساختار منطقی، زبانی آسان است. دستور زبان آن فاقد قواعد پیچیده و هر گونه استثناء میباشد. یادگیری آن در سطح قابل قبول طی یک ترم تحصیلی امکان پذیر است و برای آموزش آن نیاز به سالها وقت و صرف هزینه های گزاف نیست. پژوهشهای انجام شده نشانگر آن است که آموزش اسپرانتو از هر زبان دیگری حداقل 10 برابر آسانتر است و زبان آموزان اسپرانتو آمادگی بیشتری نسبت به یادگیری زبانهای دیگر دارند.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
khar tu khar
آپلود شده توسط: khar tu khar
۱۳۹۲/۰۶/۱۳
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی زبان دوم

تعداد دیدگاه‌ها:
3
کتاب اقای دکتر ناصرالدین صاحب الزمانی برای یادگیری زبان اسپرانتو حرف ندارد:D پیشنهاد میکنم این کتاب را بخوانید زیرا این کتاب برای مبدل شدن به یک اسپرانتیست عالیست 8-)
کتاب خیلی خوبی است. پس از دانلود و بررسی آن، از اینترنت نسخه چاپی‌اش را خریدم. به نظرم با همین یک کتاب و همچنین بکارگیری آموزش‌های سایت lernu.net بتوانم با کمی پشتکار و در عرض چند سال به اسپرانتو مسلط شوم.
این کتاب را من پیشتر آپلود کرده بودم و تایید هم شده:-(:-(
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file