Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

زندگی و جهانداری کوروش کبیر

زندگی و جهانداری کوروش کبیر

کتاب زندگی و جهانداری کوروش کبیر نوشتهٔ شاهپور شهبازی است که در آبان ماه سال ۱۳۴۹ خورشیدی در تعداد ۱٫۰۰۰ نسخه توسط انتشارات دانشگاه پهلوی چاپ شد. این کتاب جایزهٔ بهترین کتابِ سال در سال ۱۳۴۹ (۱۹۷۰ میلادی) را به خود اختصاص داد. در کتاب حاضر، سرگذشت کوروش و اقدامات وی را بر اساس منابعی چون سالنامة نبونید، استوانة کوروش، مطالب تورات، سخنان هرودتوس و … به نگارش درآورده است. نویسنده خود در مقدمه کتاب می آورد که سعی کرده بدون دخل و تصرف کتاب را را بنویسد. همچنین با بیان استفاده از منابع مربوط به زندگی کوروش بزرگ، کوشیده تلاش خود را به گونه ای انجام دهد که کتاب حاضر برای خوانندگان گرامی مورد دریافت باشد. البته نباید از نوع ادبیات نگارشی این کتاب گذشت که هرچند گویی سخت می نماید اما خواندن کتاب را شیرین تر می کند. استفاده از اسامی همانگونه که خود نویسنده می آورد به همان شکلِ ذکر شده در آثار گذشتگان است.

حق تکثیر: دنیای کتاب، 1389

» کتابناکهای مرتبط:
نظریۀ برخورد تمدن ها: هانتینگتون و منتقدانش
امید ها و نا امیدی ها
پشت پرده های حرمسرا

نسخه ها
4.4 / 5
با 41 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 2
۱۳۹۲/۰۶/۱۳


پاسخنگارش دیدگاه
terminator
Member
ائمه جمعه و رسانه‌ها بسیج شدند، پلیس و قضاییه تهدید کردند، جاده اصفهان-شیراز مسدود شد، محوطه پاسارگاد حصار کشیدند، یگان ویژه مستقر شد و سپاه مانور نظامی برگزار می‌کند تا ثابت کنند مردم ایران به کوروش علاقه ندارند.
نقل قول  
mojtaba2dt
Member
سلام
لینک دانلود نداره.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You