Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

در رویا بودن

در رویا بودن

فلوریندا دانر نویسنده کتابهای مربوط به سرخبوستان یانوماما دین و آیین شمنیسم.او به نوعی یک مردم شناس و محقق قوم شناسی و بانی تحقیقات میدانی در باره بومیان ونزوئلاست.او در سال 1993 میلادی با مردم شناس و نویسنده مشهور کارلوس کاستاندا ازدواج میکند. از جمله آثار او: در رویا بودن به ترجمه مهران کندری. شابونو به ترجمه سام سرابی میباشد

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: ن‍ش‍ر م‍ی‍ت‍را، ۱۳۸۰.

» کتابناکهای مرتبط:
گذر ساحران (س‍ف‍ر ب‍ان‍وی‍ی‌ در طری‍ق‍ت‌ م‍ع‍رف‍ت‌ ی‍اک‍ی‌)
رویاهایت را به من بگو
رویای ساحره

نسخه ها
4.4 / 5
با 30 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 11
۱۳۹۱/۰۹/۲۱


پاسخنگارش دیدگاه
maryam22
Member
کاستاندا و استادش عجیبترین و تاثیرگذارترین آدمها توی زندگی من بودند و شش سال می شه که باهاشون آشنا شدم و هر بار که کتابهاش رو می خونم برام تازگی داره و بسیار توی زندگیم الهام بخش بوده
نقل قول  
نقل قول از پرهام62:
اقا این دانلودش کجاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
�سسسسسسست؟؟؟؟؟

نقل قول از گیلدخت:


کاربر گرامی در حال حاضر کتاب ها از سوی مسئولان سایت در حال بررسی است تا پس از تایید و بررسی حق نشر ، لینک دریافت آن فعال گردد. لذا انجام درست این مرحله ، صبر شما عزیزان را می طلبد.


نقل قول  
پرهام62
Member
اقا این دانلودش کجاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسست؟؟؟؟؟
نقل قول  
پرهام62
Member
با سلام لزوما هم نیازی نیست که هاله ی یک ناوال بشگل چهر بخش و یا سه بخش دیده بشه /چون ناوال در حقیقت یک کالبده که میتونه به عجیب ترین شکلهایی که حرف زدن دربارشون سخته /خودشو مخفی نگه داره
نقل قول  
فرحبخش
Member
لطفا کتاب شابونو اثر فلوریندا دانر ترجمه ی سام سرابی رو هم برای دانلود بزارید.
نقل قول  
poneh2u
Member
نقل قول از zedquan:
ممنون من این کتابو داشتم اما حجمش حدود 180 مگابایت بود چون پسوندشو تغییر داده بودم از djvu به pdf
ممنون که به دادم رسیدید.
. اگه اینو دارید برام بفرستید لطفا .poneh2u@yahoo.com
نقل قول  
ای بابا این چرا دانلود نداره؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول  
armashir2100
Member
حرف دوستمون درسته. کاستاندا هیچ‌گاه با فلوریندا دانر گرا ازدواج نکرد. کاستاندا پیش از آشنایی با دون‌خوان (مرشد و استادش) با زنی به اسم مارگارت رونیان کاستاندا ازدواج کرده بود که بعدها به جدایی کشید. اصطلاح ناوال چهارگانه در آیین شمنی نداریم. ظاهرا منظور دوستتون به کالبد انرژیک کاستاندا بوده که از نگاه بیننده شبیه گوی فروزانی است که از چهار بخش تشکیل شده. ناوال‌ها کسانی هستند که راهبری گروهی از سالکان رو بر عهده می‌گیرند. مشخصه یک ناوال اینه که گوی فروزانش (هاله انرژی) به شکل چهار قسمتی دیده می‌شه شاید دوستتون برای همین گفته ناوال چهارگانه. کلمه‌ی چهارگانه اصطلاح درستی نیست.
نقل قول  
Arez4
Member
سلام
منظور از "ناوال چهارگانه" چیه؟
من هیچ آشنایی با سری کتابهای کاستاندا ندارم این کلمه رو از یکی از دوستان شنیدم که شخصی رو به این اسم صداکردند
نقل قول  
oshess
Member
فلوریندا دانر هیچ وقت با کارلوس کاستاندا ازدواج نکرد. در آیین شمنیسم تولتک ها و گروه دون خوان جنسیت یکی از عواملیست که حذف میشود. اگر کتابهای کاستاندا و فلوریندا را خوانده باشید، میبینید که سالها با هم زندگی کرده اند و فلوریندا تنها به عنوان مکمل روحی و سلوکی کاستاندا در کنار اوست و امور مربوط به ناوال «ایزیدور بالتازار» یا همان کارلوس کاستاندا را اداره میکند، اما همسر او نیست هر چند بسیاری به غلط اینگونه تصور کرده اند. فلوریندا، تایشا آبلار و کارول بینگز، شاگردان و پیروان ناوال بالتازار (کاستاندا) هستند.
در این آیین رابطه ی جنسی اقتدار فرد را کاهش داده و تمرکز و آگاهی او را پخش می کند و هدردادن انرژی جنسی به هر طریقی نهی شده است. به جای آن، این انرژی جنسی به انرژی و اقتداری برای رویا دیدن و شکارچی بودن به کار می رود.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You