رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
پاردایانها - جلد اول
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 14 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 14 رای
✔️ قهرمان داستان، انسان بیگانه‌ای است که حس می‌کند بیهوده است، اما در عین حال به زیبایی‌های این جهان و به لذاتی که نامنتظر در هر قدم سر راه آدمی است، سخت دل بسته است و از این رو سعی می‌کند خود را بفریبد و کردار و رفتار خود را به گونه‌ای موجه جلوه دهد .
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
khar tu khar
آپلود شده توسط: khar tu khar
۱۳۹۲/۰۴/۱۸
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی پاردایانها - جلد اول

تعداد دیدگاه‌ها:
4
داستان این کتاب، یک ماجرا نیست. ماجرای اصلی کتاب از زمان شارل نهم و مقدمات وقوع کشتار سن بارتلمی و ماجراهای پشت پرده آن شروع شده و تا پادشاهی لویی سیزدهم ادامه دارد. بخشی از این کتاب شباهت زیاد به کتاب قبل از طوفان الکساندر دوما دارد (کشتار سن بارتلمی و نیز ماجراهایی که به سلطنت رسیدن هانری چهارم را موجب شد). این کتاب شصت و یک سال از تاریخ فرانسه را در قالب داستانی قهرمان محور و با تمجید از روحیه شوالیه گری توصیف می کند. در این دوره ده جلدی که قهرمانی واحد دارد (شوالیه پاردایان) با مجموعه ای از حوادث جذاب و تاریخی آشنا خواهید شد. این کتاب را در شانزده سالگی خواندم (بیست و یک سال قبل) و در آن سن و سال این ماجراها بسیار مسحور کننده بود. اگر از دوره ده جلدی سه تفنگدار لذت برده اید، این کتاب به احتمال زیاد باب طبع شما خواهد بود
بله قربان داستان پیوسته است و تا حدودی شباهت به کتاب سه تفنگدار اثر دوما دارد
تا جایی که یادمه این کتاب ده جلده اگه همینطوره آیا داستان پیوسته است ؟
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file