رسته‌ها
قلعه مالویل
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 61 رای
نویسنده:
مترجم:
محمد قاضی
امتیاز دهید
5 / 4.4
با 61 رای
✔️ بعد از جنگ جانی دوم یکی از پرتکرارترین داستان‌ها درباره‌ی از بین رفتن دنیا بود. دلیلی که این روایت‌ها و داستان‌ها بسیار مورد توجه بودند، اتفاقات و تاثیرات جنگ بود، تاثیراتی که تقریبا هیچ انسانی از آن‌ها در امان نمانده بود. کتاب قلعه‌ی مالویل یکی از همین رمان‌ها است. روبرمرل نویسنده‌ی فرانسوی بعد از دو رمان اولش که منحصرا خاطرات واقعی خود او و افراد دیگر از جنگ بود، موضع رمان سومش را نابودی جهان انتخاب کردو او در این رمان به زیبایی درگیری انسان‌ها را برای برطرف کردن نیازهای اولیه خود نشان می‌دهد. کتاب در سبک علمی تخیلی با الهام از بمب گذاری اتمی دو شهر هیروشیما و ناکازاکی نوشته شده است. سیر داستانی این کتاب اما بسیار جذاب است و روبر مرل زوری به شخصیت‌های داستانش پرداخته است که شما را به شدت مجذوب داستان می کند.

امانوئل یکی از زمین داران بزرگ روستایی در کشور فرانسه است. روزی او به همراه تعدادی از دوستان و خدمتکاران خود در سرداب در حال شراب گیری است که ناگهان صدای انفجار شدیدی بلند شده و گرمای بسیار زیادی آنها را احاطه می کند. بعد از عادی شدن اوضاع، آنها از سرداب خارج می شوند و متوجه می شوند که در اثر انفجار چیزی شبیه به بمب، دنیا نابود شده و تنها مکان ها و انسان های محدودی باقی مانده اند..

تگ:
ادبیات فرانسه
رمان خارجی
رمان فرانسوی
نویسندگان فرانسوی
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
584
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
khar tu khar
khar tu khar
۱۳۹۲/۰۷/۱۳

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی قلعه مالویل

تعداد دیدگاه‌ها:
5
با سپاس فراوان . معمولا در سایتهای داخلی وقتی دانلود مد نظر باشد یک آدرس به شما داده می شود و متاسفانه اگثر اوقات باید هزار جور مطلب متفرقه را تحمل کنی و در نهایت و به عبارتی بدتر از همه این است که با همه اتلاف وقت نمی شود مطلب مورد نظر را پیدا کنی ولی در کتابناک من به مشلی برخورد نکردم
یه دونه اید بخدا . این کتابناک خیلی خوبه
امانوئل یکی از زمین داران بزرگ روستایی در کشور فرانسه است . روزی او به همراه تعدادی از دوستان و خدمتکاران خود در سرداب در حال شراب گیری است که ناگهان صدای انفجار شدیدی بلند شده و گرمای بسیار زیادی آنها را احاطه می کند . بعد از عادی شدن اوضاع ، آنها از سرداب خارج می شوند و متوجه می شوند که در اثر انفجار چیزی شبیه به بمب ،دنیا نابود شده و تنها مکان ها و انسان های محدودی باقی مانده اند . داستان با این ماجرا شروع می شود . بشر با تمام اطلاعات امروز در حالی که تمامی امکانات امروز از او گرفته شده چگونه به بقا ادامه خواهد داد ؟ چگونه احتیاجات جسمانی و روحانی خود را مرتفع می کند ؟ چه تصمیمی خواهد گرفت و دنیا به چه سمتی خواهد رفت ؟
PDF
قلعه مالویل
7 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک