Hiweb

شکست جن

شکست جن

کتابی که می خوانید شامل تجربیات یک انسان نه چندان معمولی واقعی است که با اینکه خودش هم باورش نمی شود گیر جن ها افتاده ، نوشته است بله من با جن ها ارتباط دارم همین الان هم که اینها را می نویسم جن ها کنار من حضور دارند و تک تک جملاتی که می نویسم می بینند نمی توانم بفهمم چرا جن ها را درک می کنم یا چرا جن ها به من گیر دادند در صورتی که نه نابغه ام نه پرزور و در واقع هوش و عقل آن چنان بالایی هم ندارم نباید هم داشته باشم چونکه جن ها نمی گذارند آن طور باشم.آیه ای در قرآن هست که می گوید شیطان و قبیله اش را کسی درک نمی کند ولی اولیاء خدا و کسانی که اهل تهذیب نفس باشند آنها را درک می کنند .
حق تکثیر: آزاد

» کتابناکهای مرتبط:
ولایت فقیه
حجاب و نقش آن در سلامت روان
عزاداریهای نامشروع

نسخه ها
ZIP
حجم: 1 مگابایت
تعداد صفحات: ?
کلمات کلیدی
2.8 / 5
با 46 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 92
۱۳۹۱/۰۷/۰۹


پاسخنگارش دیدگاه
mojtabapnahk
Member
کتابش خوب نیست...بدم نیست...ادم بخونه ضرر نکرده.
نقل قول  
kanzser
Member
نویسنده محترم این اثر حقایقی رو گفته که درک دوستان عاجز از فهمه ،دور از ذهن هم نبود و نمی باشد که شما دوستان و کسانی که در آینده از این اثر بسیار مهم اینگونه برداشت و تفصیر کنید-یقینا کسانی هم باقی مانده اند که این کتاب را تایید خواهند کرد.
تنها انتقادم از نویسنده این کتاب وارد کردن مطالبی از سایت های دیگر وتجربیات دیگران به کتاب خودش بود،عدم این کار اثرش را بی نظیر میکرد
صبورانه منتظر نوشتن شکست جن های بعدی این نویسنده خواهم بود- یا علی مدد
نقل قول  
msghgh
Member
نویسندۀ کتاب ظاهراً از یک وسواس فکری و مالیخولیا رنج می برد یا حداقل اینطور فکر می کند. به ایشان توصیه می کنم به دکتر روانکاو مراجه کنند تا مداوا شوند. شاید هم ایشان می خواهند با این پرت و پلاهایی که هیچ سند محکمی هم برای آن ارائه نکرده اند افکار مردم را پریشان کنند. این نوع عکس ها را هم که این دوره زمانه به راحتی با فوتوشاپ می توان کشید.
جن نیز مانند موجودات دیگر از جمله انسان یک موجود فیزیکی است و این تلقی که نامرئی ایست و این طرف و آن طرف می رود کاملاً نامعقول و خرافاتی است و این تفکرات از دانش پایین ما حکایت دارد. شاید بارها از کنار ما گذشته اند اما به دلیل شباهت زیادی که با ما دارند ما آنها را به درستی نمی شناسیم. از نظر قرآن جن همانند انسان بهشت و جهنم دارد (سری به سورۀ الرحمن در قرآن که بزنید متوجه می شوید که جملۀ " فبای آلاء ربکما تکذبان " خطاب به انسان و جن است، پس جن از نظر فیزیکی و جسمی و ... بسیار شبیه به انسان است که همراه با انسان مورد خطاب قرار می گیرد. از مهمترین تفاوت هایی که با انسان ها دارند این است که روح خداوند که در وجود انسان دمیده شده است در وجود آنها نیست. روح هم که قابل دید نیست پس نمی تواند از نظر فیزیکی باعث تفاوت چندان انسان و جن شود. پس لطفاً کمی عاقلانه تر راجع به کائنات و از جمله جن بیندیشیم.
نقل قول  
persianking
Publisher
این جانوری که در عکس رویت می شود مثلا جن است؟ گمان می کنم گونه ای میمون باشد! هر چه هست ظاهر بامزه ای دارد، خدا خیرش دهد!
نقل قول  
noir
Member
کتاب بدرنخوریه ، امتیاز 1 هم بدم ظلم کردم
نقل قول  
Rojaraiika
Member
اینو یادم رفت بگم: نویسنده یک بیمار شیزوفرنیک حاده که اوضاعش خیلی هم وخیمه.
نقل قول  
Rojaraiika
Member
خوبه دیگه. کتابهای خوب و مفید رو میری دانلود کنی یا برای اعضای وی ای پیه یا اینکه هنوز اجازش رو نگرفتن و ... اما کتابی با این فضاحت و ... میاد توی سایت و کلی هم بحث برانگیز میشه. یعنی واقعا کتاب بحث برانگیز هفته باید یه همچین کتابی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کنم کلا ده دقیقه براش وقت گذاشتم و از مغز عزیزم پوزش میخوام که مجبورش کردم ده دقیقه خوراکی به این کثافتی رو تحمل کنه.
نقل قول  
zedquan
Member
نقل قول از کتاب فاخر شکست جن:
۷۷- حالت های عجیب بدن من
من قادرم گوش های خود را تکان بدهم یک بار هم که تکان دهم وادار میشوم دوباره و بار ها و بارها تکان بدهم انگار که بهش معتادم و از سویی زجر میکشم
.
.
.
دو بار سر من از یک جا ضربه خورده یکی از روی ابرو یکی کمی بالاتر در جایی که دست راستم قرار دارد!!
من این کتابو خوندم. اول میخندیدم. اما حالا دلم به حال نویسندش کباب میشه.میدونم که مشکل عصبی پیدا کرده اما به خودش کمک نمیکنه. شاید نمیدونه که به راحتی میتونه از دست این ذهن نا ارامش که اسم جن رو روش گذاشته خلاص شه. نام کتاب شکست ذهن هست نه نه شکست جن. هر چند که حقا جن هم قادره که افکارش رو در ذهن های ضعیف تزریق کنه اما هر گردی هم گردو نیست. من نویسندشو دوست دارم و براش آرزوی سلامتی میکنم.
نقل قول  
saeid723
Member
سلام به همه
این مطالبو هنوز نتونستم کامل بخونم ایشاا.. ادامشو هم میخونم حالا خیلی از دوستان خیلی بد برخورد میکنن ولی دوست من میشه از هر چیزی اطلاعات گرفت و چیزای درستشو برداری و هر چیزشم که بد که هیچ ولی این احترام خیلی مهمـــه .
متاسفانه نویسنده کمی بد مطالبشو نوشته و همین کارش زده کار خودشو خراب کرده ولی نوشته. حالا به دوستانی که بد میگن و خیلی راحت میگن که این چیزا اراجیفی بیش نیس خیلی راحت بهشون میگم که سخت در اشتباهن چون یه جن کار بلد خیلی خووووب ما آدما رو سراغ نخود سیاه فرستاده و از اصل ماجرا دورمون کرده ... این جن هم که شده رفیق جون جونیمون ابلیسه که از جنیانه دیگه بخای اینجوری حساب کنی این نویسنده خیلی هم کلش داغ نیس
نقل قول  
دیدم که قسمتی از نقدم رو حذف کردن
منکه چیزی نگفتم فقط گفتم که نویسنده با استفاده از کتابایی که ما قبولشون داریم میخواد حرفشو درست نشون بده و تفاسیر غلطشو به اثبات برسونه
با خوندنش به حرفام می رسید
اشتباهاتتون رو به پای چیزهای دیگه نزارید
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You