Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی خرید کتاب زبان دوره رایگان رهایی از کمال گرایی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

آگهی
نسخه ها
4.3 / 5
با 28 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۱/۱۲/۱۱


پاسخنگارش دیدگاه
sasasasan
Member
رمان خیلی قشنگیه من خوندمش...ولی تخیل نویسنده خیلی توش دخالت داشته...از شخصیتهای اسلامی مثل محمد بن ابوبکر و امام حسن مجتبی و امام حسین هم زیاد نام برده شده...
قهرمانهای اصلی داستان هم محمد بن ابوبکر و حضرت علی هستند با یه دختره که اسمش یادم رفته...داستان هم مال زمان عثمان خلیفه سوم هستش و جنگ جمل و داستان معاویه هم توش شرح داده میشه...در کل رمان قشنگیه...خوندنشو بهتون پیشنهاد میکنم
نقل قول  
تردید
Member
سلام خدمت جناب بزرگ اندر بزرگ
خواستم ..بنویسم چند خط توضیح برای معرفی کتاب .. اما اسم شما را بعنوان اپلود کننده دیدم.. فقط می نویسم :
مخلصتمممممممممممممممممممممممممم
از این نویسنده کتاب سیاه جامگانش خوندم .. امیدوارم این یکی بهتر از ان باشد
نقل قول  
saeed-sh
Member
جناب خر تو خر ممنون از آپلود کتاب. لطفا اگر کتاب عذرا قریش از همین نویسنده را دارید بزای آپلود بگذارید. ممنون
نقل قول  
arminjoon
Member
زیدان در سال ۱۲۷۸ هـجری قمری، در خانواده‌ای فقیر و تنگدست در بیروت به دنیا آمد. این نویسنده از پنج سالگی در مدرسه‌ای مسیحی تحصیل کرد و بعد از دو سال آموزش درس های اولیه، به مدرسه «الشوام» رفت و در آنجا حساب، صرف و نحو، خوش نویسی و کمی زبان فرانسه را یاد گرفت.

وی در ۱۱ سالگی با اصرار پدرش، تحصیل را رها کرد. یکسال در اغذیه فروشی پدر و دو سال در یک کارگاه کفاشی کار کرد. او در ۱۵ سالگی به مدرسه شبانه رفت و با تلاش زیادی، زبان انگلیسی را یاد گرفت.

زیدان در همان اغذیه فروشی پدرش با بزرگانی چون ابراهیم الیازجی شاعر، روزنامه نگار و منتقد، و عبدالله بستانی شاعر و نمایشنامه نویس آشنا شد .

سال ۱۳۰۳ قمری، اولین کتاب این نویسنده با عنوان «الالفاظ العربیه والفلسفه اللغویه» در بیروت چاپ شد و زیدان بعد از انتشار آن، عضو انجمن سلطنتی آسیایی شد. در همان سال به لندن مسافرت کرد و در آنجا با آثار مستشرقان آشنا شد. سپس به قاهره سفر کرد و در مجله «المقنطف» استخدام شد.

زیدان ۳۰ سال پس از چاپ اولین کتابش درسال ۱۳۳۲قمری، در سن ۵۴ سالگی در منزل خود در قاهره، بطور ناگهانی درگذشت. از این نویسنده آثار فراوانی به جا مانده است و او را می‌توان از پرکارترین نویسندگان عرب در قرن ۱۹ میلادی دانست.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You